Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kedves Büdösek, ennyire nem...

Kedves Büdösek, ennyire nem törődtök másokkal?

Figyelt kérdés

Tényleg nem értem az embereket, egyesek itt írják nagy vitézkedve, hogy csak 2-3 naponta zuhanyoznak, mert árt, meg tél van, meg satöbbi. Még büszke is az igénytelenségre.

Ha nem vagyok összezárva valakivel, nem érdekel, odébb állok. De ha együtt utazunk tömegközlekedésen, nem tudok mit tenni. Ma leszálltam a viliről. Kénytelen voltam, olyan hányinger jött rám.

4-6-oson olyan is előfordult, hogy mondtam az utastársamnak, menjünk arrébb, mert kitaccsolok. Arrébb mentünk. Az addigi bűz virágillat volt ahhoz képest, ami ott fogadott.

Mindenkinek joga, hogy ha szeretne, zöld hajat fessen magának, fültágítózzon, varrassa szét magát. Vagy járjon apácaszerkóban, ha úgy tetszik, senki sem szólhat bele, nem nézel rá, ha nem tetszik. De a bűzzel másokra is hatással vagy, és rossz hatással vagy másokra.

A büdiket kérdezem, hogy mi motiválja őket a mosdatlanságra? (Ha már te hozzászoktál, attól még más érzi!)

A nem büdiktől túlélési tippeket szeretnék.



2018. márc. 19. 19:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%
7: Nekem van olyan női ismerősöm (cukorbeteg), hogy ha ismered a ketoacidózis fogalmát akkor megérted, ilyen jellegzetes acetonszaga van (igen, érezni), persze szegény nem tehet róla. :(
2018. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
25%
Én 5 naponta fürdök, és pont lekakilom a véleményed. 17/N
2018. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
49%
Jobban elviselem a natúr testszagot, mint Gizikét a hatos villamoson, aki megfürdött a parfümjében.
2018. márc. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

71 inkább, mint 17, nem? Ha ötnaponta fürdesz, még le se kell kakilnod a véleményem, már most olyan bűzt áraszthatsz, mintha megtetted volna.

Ha meg akkor is ősasszonyként viselkedsz, mikor menstruálsz, külön büszke lehetsz az igénytelenségedre.

2018. márc. 19. 21:16
 15/19 A kérdező kommentje:
Jó, az acetonszag tényleg olyan jellegzetes, hogy azt könnyű felismerni. Betegségre utal, nem igénytelenségre. Nem a beteg emberekről írtam ki a kérdést, erről nyilvanvaló, hogy nem tehetnek, bárki kerülhet ilyen helyzetbe, együttérzést érdemelnek, nem szájhúzogatást.
2018. márc. 19. 21:21
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Cuki vagy
2018. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a testszag nem csak a fürdés hiánya miatt jön ki.
2018. márc. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

kedves Büdösek :D :D :D hahaha

ide csak a büdösek válaszoljanak,mert nekik szól ..

én nem vagyok büdös tehát nem kell válaszolnom.. ;)

2018. márc. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Én minden nap fürdök, de 5 perc sétától elkezdek izzadni. Dezodor pedig csak pár óráig tart. Valakinek van valami tanácsa, hogy ne izzadjak ennyit? Rohadtul idegesít.
2018. márc. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!