Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálnak az emberek ok...

Miért utálnak az emberek ok nélkül? 14/l

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel rendszeresen buszozok,de még nem is beszéltünk meg semmi csak látjuk egymást és mindig olyan furcsán szokott rám nézni...viszont annyira nem érdekelt, de hallottam hogy mondta a barátnőjènek hogy engem mennyire utál meg minden.

Ès tök szarul esett hisz nem is ismerem ès èn se őt így nem nagyon èrtem mi baja.... Szerintetek miért mondhatta?


2018. márc. 21. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi ilyenek a csajok, nem kell felvenni szokásos cica párharc.
2018. márc. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha már a megjelenésed alapján utálnak az emberek akkor ott már gondok vannak
2018. márc. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha te tudod hogy a barátnőnének azt mondta hogy utál téged, akkor feltételezhetőleg ismer. Meg te is őt.

Szóval légyszi írj még több információt, így nehéz segíteni.

Az emberek pedig ismeretlenül nem utálhatnak, elsőre maximum ellenszenves lehetsz. Ez viszont megjelenés kérdése.

2018. márc. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az kizárt hogy ismer ez 100% és nem hinném hogy a megjelenésem miatt mert tök átlagos vagyok..lehet hogy félre hallotam... Mindenesetre köszönöm hogy írttok és próbálok segíteni:)
2018. márc. 22. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!