Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek inkább tanuljak...

Szerintetek inkább tanuljak meg egy nyelvet ( mondjuk német az angol mellé) vagy inkább kezdjek el kondizni?

Figyelt kérdés
Most van egy kis szabadidőm suli után és nem tudom melyiket válasszam. ne írjátok, hogy mindkettő, mert maximalista vagyok és szeretek egyre koncentrálni.
2018. márc. 25. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Tanulj németet vagy te is paraszt leszel mint én!
2018. márc. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Tanulj nyelvet, azzal mész is valamire
2018. márc. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Én nyelvet tanulnék, mivel imádok nyelveket tanulni, de hogy te melyiket csinálnád szívesebben, azt te tudod.
2018. márc. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Kondi!
2018. márc. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
A nyelvet csináld. Azért nem fogsz több pénzt keresni mert ki vagy gyúrva.
2018. márc. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem oszd be az időd mindkettőre.
2018. márc. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, akkor a németet választom.
2018. márc. 25. 19:34
 8/13 anonim ***** válasza:
24%

Nem értem, miért ne lehetne egyszerre csinálni mindkettőt?

Az edzést csinálod heti háromszor másfél, két órán át és mellette nyugodtan tanulhatsz is.


A nyelv elsajátítás mellesleg nem olyan hosszadalmas folyamat, szóval hamar kimaxolható.

2018. márc. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

Ember, neked a kettő közül bármelyikről is van bármi fogalmad?

Kondizáshoz bőven elég heti 3 x 1,5 óra, főleg az elején. Némettanuláshoz pedig heti 3 x 1,5 óra édeskevés. Mellesleg az egyik fizikai, a másik szellemi tevékenység, szóval tökéletesen kiegészítik egymást, lemész suli után 1,5 órát kondizni, utána lezuhanyzol, és irány a némettanulás.

2018. márc. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

"A nyelv elsajátítás mellesleg nem olyan hosszadalmas folyamat, szóval hamar kimaxolható."


Nem olyan hosszú folyamat? :D Mármint felsőfokra eljutni, gondolom azt érted kimaxolás alatt. Szerinted mégis hány órát kell rászánni, hogy valaki németből felsőfokig eljusson? Szerintem azért elég "hosszú" folyamat.

2018. márc. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!