Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek van összefüggés a...

Szerintetek van összefüggés a hang és a megjelenés között?

Figyelt kérdés

Úgy értem,egy gyönyörű,kecses,érzéki,finom,simogató,lágy hang tartozhat egy "debella" testhez?

Nem arról a hétköznapi "szép" hangról beszélek,hanem olyanról,amilyen csak nagyon keveseknek adatik meg.

Létezhet,hogy ilyen hang egy kövér,igénytelen testet takarjon?


2018. márc. 26. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze vmelyik rádióban volt az Anita nevű csaj a bumerángban asszem ő pont ilyen volt.

Meg fordítva is igaz, ismertem egy modell szépségű lányt, amikor először megszólalt, itöry belőlünk a röhögés,.olyan hülye hangja volt.

2018. márc. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jártam már úgy hogy hallottam egy nagyon jó férfihangot a rádióban és egy jóképű pasit képzeltem el. Aztán akkora csalódás volt mikor megláttam hogy ilyen jó hanghoz milyen arc társul. Mondjuk ez is relatív mert lehet másnak bejött a pasi. Szóval nincs szerintem összefüggés hang és megjelenés között.
2018. márc. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát a zsírréteg nem igazán befolyásolja a kiadott hangot. A pattanásoktól meg főleg nem függ. A fogaktól valamilyen szinten függ, pl. ha valaki fogatlan, az megváltoztatja a beszédjét.

De a leghíresebb példa itt van:

https://www.youtube.com/watch?v=RxPZh4AnWyk

2018. márc. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
uh kemény.ezek olyan illúziórombolók tudnak lenni
2018. márc. 26. 13:09
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem szép hangszínem van, mégsem vagyok porcelánbaba típus.
2018. márc. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

és szerintetek mennyire fontos egy párkapcsolat kialakulásához a hang,hangszín,hanglejtés?

Mennyit számít,vagy ront ?

2018. márc. 26. 13:17
 7/10 Metionin ***** válasza:
Szerintem nincs. Anno pl. egy csmó énekest másképpen képzeltem el a hangjuk alapján, aztán amikor megláttam őket videón, csak néztem. Nekem amúgy fontos a hang, tudom hogy nem szép de volt már hogy egy embert azért nem tudtam elviselni, mert borzasztóan nyivákolt. Nem direkt csinálta, ilyen volt a beszédhangja, de akkor is. Ugyanakkor nekem párválasztásnál is fontos volt, hogy az illetőnek kellemes hangja legyen.
2018. márc. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Simán. Ez lehet együttesen jó is, rossz is: fifti-fifti.
2018. márc. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pàrvàlasztàsnàl fontos szàmomra. A mély hangú férfiakat szeretem.
2018. márc. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

számomra is fontos,férfiaknál.Sőt,a gyakorlatban kellett megtapasztalnom,mennyire számít nekem a "döntésemben" az is,hogy milyen hanglejtéssel beszél,hogy retorikál,hogyan hangsúlyoz, változatossá téve ezzel a beszédét,meg egyébiránt egyfajta intellektuális hátteret is feltételez, ha valaki jól használja a hangját.



Annyira tetszett egy pasi,megvolt a kémia,nagyon kívántam is,minden megvolt,de a hangja egyszerűen összecsapta ezt az összképet.Még maga a hang nem is volt túl nagy gond,bár inkább magasabb hangja volt,mint mély,ezen túlléptem volna,hisz annyira tetszett,de úgy zavart,hogy beszéd közben ilyen "fa hangja van",olyan egysíkú, hogy szó szerint zavart.Nem lett belőle semmi.

2018. márc. 29. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!