Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed arról, ha...

Mi a véleményed arról, ha valaki a mű nők útját választja?

Figyelt kérdés

S.eggig érő szőke hajhosszabbítás, műszempilla már van, gondolkodik szemöldök tetováláson, talán utána a mű cicik, ajakfeltöltés is következik?

Diplomás és nem volt prosti soha.


2018. márc. 26. 17:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Azt gondolnám valaki csúnyán leépítette az önbizalmát, és úgy hiszi emiatt a “műnő” kell csupán a ferfiaknak. Lelkileg labilisnak hiszem.
2018. márc. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

"Azt gondolnám valaki csúnyán leépítette az önbizalmát.."


Na ezt nem gondoltam, hogy elsőre jön a a telitalálat. :D

Inkább oltogatásra számítottam, hogy szerencsétlen, félnótás és x év múlva az utcasarkon fogja árulni a testét.

2018. márc. 26. 17:15
 3/22 A kérdező kommentje:
Egyébként rólam van szó a kérdésben.
2018. márc. 26. 17:15
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Semmi különös, mindenki azt csinál a külsejével amit akar. Az, hogy nekem személy szerint nem tetszik és nem tartom ízlésesnek, az más kérdés. Mindenkinek más jön be. Bár tapasztalataim alapján az ilyen nőket a férfiak egyáltalán nem veszik komolyan.
2018. márc. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Turdjátok mi a fura? Hogy perpill nem szeretnék kapcsolatot, sem szexet, csak jobban akarom magam érezni és a hajhosszabbítástól és műszempilláktól jobban érzem magam. Mellette vannak értelmesebb dolgaim is, de ezek is boldogabbá tesznek.
2018. márc. 26. 17:19
 6/22 anonim ***** válasza:
49%

Én szeretem a khurwás műnőket, mert nem azok az álszerény fajták, akik kesztyűvel fogják a phahszt.

A szememben a visszafogott, szexuálisan zárt nőnél nincs rosszabb.

2018. márc. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Oké. Minket nem kell semmiről meggyőznöd, azt teszel magaddal, amit szeretnél :)
2018. márc. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy kesztyűvel fognám a phaszt, de a k.urvától messze állok, nem kell pénz, megteremtem magamnak, a sikerélményeim egy része innen származik, de ugyanúgy a normális telt, mackós, átlagos külsejű, anyagiakban nem felettem állót preferálom, mint a nem mű nők többsége. Még annyira nem vagyok mű, csak amit írtam.
2018. márc. 26. 17:38
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem akarlak meggyőzni, csak kíváncsi vagyok.
2018. márc. 26. 17:38
 10/22 Mansour ***** válasza:
93%

"a hajhosszabbítástól és műszempilláktól jobban érzem magam"

Ez nem a te butaságod vagy ribiséged, hanem a mai világra jellemző kórkép. Az hogy ettől jobban érzed magad, valószínűleg azt jelenti, hogy nálad ezek a dolgok a szép, sikeres és magabiztos nő képével kapcsolódnak össze, amilyen lenni szeretnéd. Ezt a képet nem te találtad ki, hanem a környezet alakította ki benned. Én nagyon sajnálom egyébként, hogy ma ez minta tud lenni, mert ez a kinézet engem kifejezetten taszít, én semmi nőiességet nem látok ebben.

Ráadásul ez a stílus általában nem magabiztos nőkre jellemző, hanem valami macsó bunkó kitartott, de amúgy semmibe vett és lenézett macájára. Szóval van egy gyanúm ezzel kapcsolatban. Az, hogy nem akarsz kapcsolatot, de így akarsz kinézni, azt sejteti, hogy talán tudat alatt bosszút akarsz állni, valahogy így: "Nézd, egy tökéletes préda vagyok, de mégsem kaphatsz meg!"

2018. márc. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!