Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek aki inkább otthon...

Szerintetek aki inkább otthon üllő típusú és nem igazán él társasági életet annak mikor lesz barátnője?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm szépen a válaszokat!
2018. márc. 26. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor. Iskolában, munkahelyen az emberek 70% ezeken a helyeken talál párt magának.
2018. márc. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló: köszi szépen a válaszodat!
2018. márc. 26. 19:35
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Na az iskola és a munkahely a két legrosszabb hely a párkeresésre. Ha valami nem jön össze akkor sokkal rosszabb.
2018. márc. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés már nekem is számtalanszor megfogalmazódott a fejemben, csak én a másik nem képviselője vagyok. Annyi biztos, hogy úgy nem lesz párunk, hogy csak ülünk ölbe tett kézzel. Senki nem fog hozzánk becsengetni ismerkedési szándékkal (jobb esetben :D. Ha csak ritkán mozdulunk ki otthonról, akkor gyakorlatilag az interneten az egyetlen lehetőségünk, hogy esetleg rátaláljunk a társunkra. Például ezt az oldalt nagyon sok magányos emberi lény látogatja, szóval próbálj szerencsét, hátha kialakul valami. :)
2018. márc. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rólam is szól a feltett kérdésem köszönöm szépen a válaszokat.
2018. márc. 26. 20:18
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó eséllyel: Soha.

Ha egy srác magának való, akkor általában nem néz ki jól. A magának valóság miatt nem teremt sok lehetőséget, a kevésbé jó kinézet miatt pedig, a megteremtett lehetőségek közül is talán csak 1-2 lánynak tetszik. A tapasztalatlanság meg náluk is probléma lesz.

2018. márc. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!