Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj az ha valaki csak...

Miért baj az ha valaki csak akkor mosolyog ha tényleg jól érzi magát?

Figyelt kérdés

Én ilyen vagyok és sajnos ez elég kirekesztően hat rám, olyan emberekkel szemben is akikkel régen jo volt a kapcsolatom, és meghallgattam amikor valami baja volt. De rajottem hogy sok ember szerint az a jó, ha elfojtanak mindent. Bele se gondolva a következményekbe. De az igazi, nem megjátszott örömöt nem szeretik.

Igazabol nem vagyok egy búval bélelt ember, vagyis lány, de az ilyen dolgok miatt kezdek kiábrándulni az emberekből.


2018. márc. 26. 23:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha csak én tapasztalom ezt, cafoljatok meg.
2018. márc. 26. 23:03
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem baj,az legalább őszinte.Az emberek többsége jobban szereti azt aki mindig mosolyog,hízeleg másoknak.Azt azonban figyelmen kívül hagyják,hogy az illető milyen a hátuk mögött.Egy idő múlva meg kifogja mutatni a foga fehérjét.Persze vannak akiknek az alaptermészetükből fakad a kedvesség és mindig mosolyognak.
2018. márc. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!