Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt valaki aki szüléskor...

Volt valaki aki szüléskor elösször kézbevéve a babáját elsírta magát? Persze a boldogság és a megkönnyebülés jele ként? Mert ilyenről senki sem mesél, mindenki csak mosolyog?

Figyelt kérdés

2013. jan. 25. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindhárom babám császáros volt, de igenis sírtam, mikor egy-egy pillanatra az arcomhoz tolták őket :D Az altatóorvos törölgette az arcom, meg az orrom, mert ki volt kötve mindkét kezem... Annyira szép emlék, én a mai napig elérzékenyülök tőle, néha még sírok is rajta :)
2013. jan. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én amikor először kézbe vettem, csak nevetni tudtam:) Viszont a párom órákig sírt. Azt hiszem annyira kifáradtam szülés közben, hogy nem is tudtam felfogni, hogy mi is történt. Viszont másnap akárhányszor ciciztek, vagy csak rájuknéztem, elfogott a sírás. És ez a mai napig sokszor megtörténik, pedig már nem kisbabák:D
2013. jan. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is csak mosolyogtam. Császáros voltam, úgyhogy sajnos a férjem arcát nem láthattam, amikor először a kezébe vette a kislányunkat, de szerintem tuti elsírta magát :) Én mostanában szoktam magam elsírni, ha eszembe jut a születése. De akkor nem :D
2013. jan. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én császárral szültem, mikor kivették a babát, megmutatták egy pillanatra. Fel sem fogtam hogy ő az én gyerekem, nem éreztem boldogságot, csak azt higy na végre túl vagyok rajta, és hogy mikor lesz vège, mikor fejezik be a műtétet, mert majd megfagytam!!!!


A kórteremben mutatta a párom a képeket a lányunkról, hát olyan ronda volt... Piros, ráncos, maszatos, csúcsos fej...


A mütét után másnap voltam izgatott, mikor megnezhettem, ki hozhattak a babám. Nem ismertem meg a gyerekem:)

De akkor sem az a boldogság fogott el, ami most, ha ránézek a gyerekre, hanem csak úgy örültem hogy megvan, semmi baja!

A férjem bőgte el magát, mikor először mellre tettem a gyereket, neki az volt nagyon megható!!!



Másnap voltam izgatott, mikor felkeltem, és elmehettem a gyerekemért.

2013. jan. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is sírtam. :-D
2013. jan. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én a császárnál voltam így. Amikor végre kint volt, és megmutatták, egyszerűen elbőgtem magam. Az aneszteziológus törölgette a szememet... :-)

Pedig ő már a második volt - mármint második baba, de első császár.

2013. jan. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
En is sirtam, amikor kicsusszant sirtam es csak mondogattam, hogy nem hiszem el h megszuletett :).
2013. jan. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én császáros voltam és én is sírtam :-))
2013. jan. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 szsuzs ***** válasza:
zokogtam, mikor a 2. megszületett...
2013. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sírni tudtam volna,ha nem lett volna akkora megkönnyebbülés és nem lettem volna olyan fáradt. Párom sírt,én is próbáltam,mert éreztem,hogy soha boldogabb,de könnyek nem jöttek. Aztán a következő napokban bepótoltam :)) azóta is sokszor pityergek,ha nézem a fiam,hogy mennyire szép,tökéletes,mennyire vártam és mennyire szeretem. (tudom,ez hülyén hangzik,de annyira elérzékenyülök tőle)
2013. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!