Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy férfi nem tudj. A...

Ha egy férfi nem tudj. A visszafogni magát és ösztönösen mosolyog egy olyan lányra, akit szinte alig ismer, akkor biztosan tetszik neki az adott lány?

Figyelt kérdés
2014. márc. 15. 19:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*tudja
2014. márc. 15. 19:06
 2/13 anonim ***** válasza:
ja benne van a pakliban
2014. márc. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
De lehet h viccesen rúzsozza be magát minden nap, vagy viccesen öltözködik, vagy kint vannak a mellei, vagy van egy bibírcsókja.
2014. márc. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezek közül egyik sem.:) Nem gúnyos, kinevetős mosolygásra gondoltam...
2014. márc. 15. 19:14
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én pl.a péksütis eladós lányra minden reggel mosolygok pedig nem akarok tőle semmit és nem az esetem.

De kedves vagyok és mosolygok mert mindig megmondja h melyik süti a friss.

2014. márc. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt régebben egy sráccal, nem tudott szólni hozzám egy szót anélkül, hogy mosolygott volna rám, de akkor még nem tudtam, hogy mire véljem ezt, viszont most nekem van ez egy sráccal, és ő nagyon tetszik nekem :D Szóval szerintem igen, ez azt jelenti h tetszel neki.
2014. márc. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez bizony azt jelenti! ;)
2014. márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! Utolsó előtti előttinek írom, hogy szerintem esetemben nem udvarias mosolyról van szó, mint a tiédben.
2014. márc. 15. 19:31
 9/13 anonim válasza:
Ha csak olyan mosoly,hogy csak simán mosolyog akkor semmi komoly. Ha látod a szemén és az arcán,hogy beleis merül egy kicsit akkor valami. Ha a szemek és a száj között jár a szeme akkor biztos lehetsz benne hogy valamit akarhat. Ha ő nem is de a tudatalattija igen. Ui: Ha a szemedbe néz akkor szerelem , ha a szádra akkor csók :D
2014. márc. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem, csak görcsbe rándult a feje, és úgy maradt.

Vagy éppen kárörvendően vigyorog, hogy leledzhet e világon ilyen rút ember.

Ehh.

2014. ápr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!