Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki tudna megszakítani egy...

Ki tudna megszakítani egy barátságot "ok nélkül"?

Figyelt kérdés
A férjeink kollégák, mi a másik feleséggel úgy megvagyunk. Ő szeretne gyakrabban időt tölteni velem, de általában inkább négyesben találkozunk, az úgy jó, kettesben ő túl sok nekem, rengeteget beszél, nem hagy szóhoz jutni, kicsit erőszakos, kicsit túl rámenős... nincs vele baj, de mi ketten nem illünk össze. Ő ezt nem így érzi, tényleg mindig átjön egyedül, meg hív, hogy míg a fiúk dolgoznak, akkor menjünk valahova. Eddig néha beleegyeztem, de mondom, csak nem éreztem jól magam vele. És most teherbeesett. Mi még a távoli jövőben sem tervezünk gyereket, és nekem a hideg futkos a hátamon a gondolattól, hogy majd kisbabástól is folyton beállít, meg az eddigi beszédfolyam átvált a gyerek étkezési-alvási-ürítési szokásainak a közlésévé. Szóval mi legyen, ezt így mégsem fogom neki megmondani, főleg mert a férjek miatt jó lenne minél finomabban megszakítani a dolgot, ők jóban vannak, és szeretném, ha ez így is maradna. Lehetetlen szépen, sértés nélkül kifarolni ebből a helyzetből?
2017. dec. 19. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Véletlenül mindig valami dolgod lesz, ami miatt nem érsz rá. Egy idő után rá fog unni.
2017. dec. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úúú hát ez kemény dió, pláne amikor gyerekestül támad majd. Gyerektől még egy normális nőnek is elmegy az esze, nem még egy túlpörgetettnek.

Majd ne aggódj nemsokára felkér keresztanyának....

Ez az átjárás még az egyszerűbb eset, simán csak ne engedd be. A férfiak viszonyára ez nem hiszem, hogy rányomja a bélyegét, legalábbis nem kéne.

Én is épp menekülök, csak én egy hím elől. Úgy csinálom, hogy nemet mondtam mindenre amit eddig kitalált, illetve már a netes (mindennapos) keresésére sem reagálok.

Ugyanez van mint nálad: nincs vele gond, jó ember, de engem nem érdekel és ...sok. 2 hetente 1x eldumálok vele 4 percre, de nem minden áldott nap.

Próbálkozz ráutaló magatartással. Úgyis meg fog sértődni ha leesik neki a tantusz, az ellen nem tudsz mit tenni.

35N

2017. dec. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű: ha elhív valahova nemet mondasz. Majd megunja.
2017. dec. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aki f4sz
2017. dec. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Térkj ki a látogatásai elől,ha látod,hogy jön még az ajtót is bezárhatod.Ha pedig jelentkezik előtte mondd azt simán,hogy nem érsz rá,mással találkozol,találtál új hobbit,stb.Ha unod a mondanivalóját vedd olyankor elő a telefonodat és chatelj,ez udvariatlanul hangzik,meg sértő a másik félre nézve,de ha máshogy nem megy,lehet így is.Megértem a helyzetet nekem is van olyan barátnőm amki csak a sajátját mondja és mi sem passzolunk egymáshoz.Az utóbbi 1-2évben elkezdtem őt ignorálni jobban.De hivogat találkozni,amihez nincs kedvem.Ha mégis valahol egy társaságban lennénk és kezdené a mondandóját simán elő fogom venni a telefonomat és másoknak fogok irkálni-ami egyébként nem szokásom ha valakivel együtt vagyok.Az ilyen embereknek az esik legrosszabbul ha nem figyelsz rájuk.
2017. dec. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!