Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Képes lennél mindenkivel...

Képes lennél mindenkivel megszakítani a kapcsolataidat, és teljesen új életet kezdeni nulláról, új helyen?

Figyelt kérdés

1. Nyitsz magadnak egy vadiúj bankszámlát amit csak te ismersz és ismerőseid nem. Még az anyád se.


2. Új telefonszámod lesz, amit csak te ismersz és ismerőseid közül még senki. Még az anyád se.


3. Összecsomagolsz, és elköltözöl, hogy a nulláról kezdj új életet, mindent és mindenkit hátrahagyva, se szó se beszéd nélkül.


Én jelenleg ezen gondolkodom erősen. Már semmi nem köt ehhez a helyhez. Belevágni a tök ismeretlenbe csak úgy. Aztán vagy bejön vagy nem, de minden próbálkozásnak értelme van szerintem, amiből tanulunk.


Végig tudnád csinálni úgy, hogy nem agyalsz rajta sokat milyen következményei lesznek, csak elkezded és csak a céljaid lebegnek a szemed előtt?


25/f


2018. márc. 28. 01:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha a szüleim mostanság meghalnának, akkor igen, talán. Mondjuk az öcsémet szívesen vinném, na meg egy kis anyagi alap sem ártana.

Barátaim nem nagyon vannak, de azért elég rizikós lenne csak így mindent hátrahagyni.

Bár én az erdőben való élésen gondolkodtam. Nem tudom, hogy az mennyivel jobb. :P

2018. márc. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Se szó se beszéd nem, de egy levelet hagynék, hogy ne kapjanak frászt a családtagok.
2018. márc. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Erősen gondolkoztam rajta fiatalabb koromban. Most szerencsére találtam vkit, akiért érdemes maradnom.
2018. márc. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Minden nap eljátszom a gondlattal, hogy milyen jó lenne elmenni innen **csába. Csak sajnos nem vagyok elég bátor, így csak álom marad :D
2018. márc. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem. Igaz, jó a kapcsolatom a szeretteimmel, barátimmal, minden ideköt. Semmi okom "beleugrani" az ismeretlenbe.
2018. márc. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!