Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnám ezt a 3 sörös...

Hogyan tudnám ezt a 3 sörös életmódot megszakítani, mert már elegem van ebből?

Figyelt kérdés
Egyedül élek,dolgozok,elfáradok,pihenek,megint dolgozok.Vagy nincs időm,vagy nincs energiám semmire.Gondoltam kedélyjavítóként,rövidet nem akarok inni munka után,jött a sörnek a gondolata 1-2 éve.Megszerettem végül is.1 sör nem sör,4-5 sörtől hülye leszek,be se megyek dolgozni,maradt a 3 sör,ami pont annyi,hogy még azért bemegyek nagy nehezen.De nagyon kezdem unni... amennyire utáltam a sör ízét,most annyira megnyugtat az első korty hideg sör.. Hogyan szokjak le erről ? Próbálom néha túlevéssel,akkor olyan nagy hasam van,hogy nem fér bele sör,szval inkább evéssel próbálok ezen túljutni,vagy elszívok ezer db cigit,ez se segít soha.Van valami tippetek ? Már munka közben azon gondolkozok hol vegyek sört hazafelé.
2017. nov. 3. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez van, csak fűvel. Ha valakinek van ötlete segítsen nekünk!
2017. nov. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kerj segitseget a haziorvosodtol, alkoholista vagy.
2017. nov. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy amivel helyettesítenéd a sört az sem megfelelő. Mind a túlzott kajálás, sör, meg a dohányzás is elősegíti a köszvény kialakulását (meg ezen kívül sok más betegséget is).


Feszült vagy valami miatt? A monoton élet miatt? Alkohol nélkül is el lehet lazulni (bár hidd el sokáig nekem is ez volt az egyetlen kikapcsolódás) de ez mindenkinek mást jelent. Én például imádom a citromot, ha szomjas vagyok citromos vizet iszom, vagy teát (ritkán alkohol is, nem adtam fel teljesen a fogyasztását). Próbálok heti legalább 3x mozogni, alkalmanként 20-30 percet. Itthoni edzés,videókból szemdem az ötletet, jó zenére mozgok és ez is lazít sőt még jobban is érzem magam tőle hosszú távon is :). Lényeg, hogy keress valamit (valamiket) amiket élvezel csinálni és leköt, úgy h. ne a sörön kattogj.


Nekem ehhez nagyon kemény elhatározás kellett, és hit abban, hogy elég erős vagyok. Neked is menne, én legalábbis nagyon szurkolok! Ha esetleg egyedül mégis túl nehéznek bizonyulna, akkor én kérj segítséget, az sosem szégyen.

2017. nov. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
* bocsánat pár dolgot elírtam, közben telefonáltam :D..
2017. nov. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha ilyen dolgokkal helyettesíted, akkor inkább sehogy. Én a suli utolsó évét csináltam így, igaz beértem reggelenként két sörrel. Ahogy véget ért leszoktam róla. Utólag kellemes reggelekre emlékszem vissza és a napom is jobban telt. Nagyon megnyugtatott és azok a reggelek is igazán hangulatosak voltak.
2017. nov. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja, most nézem, hogy munka után csinálod. Az meg még jobb eset. :'D


Korod? Nőkkel hogy állsz? Önbizalom? Esetleg, annak az árát, amit hét közben így eliszol elrakhatnád motivációként és kereshetnél hétvégére valami tartalmasabb kikapcsolódást, ahol ismerkedni is tudsz.

2017. nov. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!