Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pestiek! Ti miért vagytok...

Pestiek! Ti miért vagytok ennyire szabadok?

Figyelt kérdés
Itt Sopronban mindenki szigor alatt, ha meg pestre kimegyek, mindenki lazább
2018. márc. 30. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Mi szigorú Sopronban?
2018. márc. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

Milyen szigor alatt?

Mivan Ákom-bákom anyuci nem enged játszani?

2018. márc. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Picit pontosítani kellene. Te magad miben érzed KONKRÉTAN korlátozva a szabadságodat?
2018. márc. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Az átlagos vidéki ember nagyra tartja bp-t, de miért? Nem tudom, mi ennyire nagyszám. :D
2018. márc. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem. Más városi, falusi kis városi nem mondd ilyeneket. De még más Soproni ismerősömtől sem hallottam. Engem is érdekelne mit értesz szigorúnak ott ami itt nincs....?
2018. márc. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es. Neked sincs sok tapasztalatod az életben. :) A város azért vonzó (nem csak itthon egyébként), mert több munkalehetőség van, több az ember, tehát több mindent lehet egy fővárosban találni, mint egy kisvárosban, pláne faluban. Persze cserébe ők a természet közelében vannak és jobbak az idegeik. Valahogy jó lenne vegyíteni egy város erényeit a vidék erényeivel. Akkor lenne itt bódottá. :)
2018. márc. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 Törzsgyökeres 7.kerületi vagyok. A körúttól hányingerem van. Főleg nyáron.:D A fizetős utcákról, amik televannak kutyakakával nem beszélve. Több a meki.

Ez nem is vonzó. Öröm és bódottá akkor lenne, ha ezek eltünnének.

2018. márc. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen az, ha valaki törzsgyökeres. 😅😅😅😅


Én tős-gyökeres budapesti származású vagyok, de az agglomerációban élek 22 éve. Kb 20 perc a főváros, 10 a közeli nagyobb város. Ki tudom élni a városiás és a vidékies élet dolgait is. De a kérdező még mindig nem nyilatkozott a 3asként írt valaszomra.

2018. márc. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!