Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek kevésbé empatikus?

Hogyan legyek kevésbé empatikus?

Figyelt kérdés
Az a baj Velem hogy mindig túlságosan érdekel mások sorsa és mindig az igazságot akarom híresztelni és túlságosan érdekel hogy mások mint hisznek meg hogy milyen rossz helyzetben vannak hogyan legyek kevésbé törődő és együttérző mások iránt?
2018. márc. 30. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:

:D kb 3 hónapja ugyen ezt kérdeztem magamtól addig erőszakoskodtam magamon amig tényleg sikerült, soha nem hittem volna..de mindennek van egy hátránya is.


Amikor empatikus voltam sok barátom volt, sok nőm, sokan vettek körül bár mindenki csak kihasznált azért voltak előnyei is.


Most egy arrogáns g**i lettem egy egyeszru tecnikával

Ha valaki akar tőlem valamit az pénzbe kerül, ha nem kapok pénzt mondjuk csak pl.: elviszek valakit kocsival A-B-be akkor el sem megyek elküldöm a p..ba szivfájdalom nélkül de ez bármire igaz az életemben.


Ha valaki folyamatosan magáról beszél nem hallgat meg nem, nem képes tiszteletben tartani azonnal hangsúlyt váltok vagy nem is szólok hozzá hogy kapcsoljon ha nem kapcsol leszarom nem törődök vele ignorálom, ha nem segit akkor elküldöm a p**ba vagy pofán verem.


Nem azonosulok senki problémájával, aki negativ hatással lehet rám azonnal kilövöm.


Mindenki társaságában csak addig vagyok amig hasznom van belőle egyébként leszarok mindenkit.


Nem tudok szeretni, szerintem ez sem valami jó néha vissza sirom azt a régi énemet, de az tarhatatlan volt.


Most leginkább legtöbbször egyedül vagyok, magányosan viszont ezt is leszarom mert több pénzem van, sikeresebb vagyok, nem vagyok annyiszor ideges, feszült, nem kell megfelelnem csak saját magamnak.


SZAROK MINDENKI FEJÉRE ennyi.


Majd talán egyszer beadom.


25f

2018. márc. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kezd el MMA-zni.
2018. márc. 31. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!