Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg a párom,...

Miért nem érti meg a párom, hogy nem tudok mindenhez jópofit vágni?

Figyelt kérdés
(A párom 29F, én 27N)Alapvetően nem vagyok "magamhoz láncollak, nem mehetsz sehova" típus, nem tartom semmilyen "pórázon" a párom, de egyre több mindent kell elviselnem, ami nekem nem tetszik. Az tiszta sor, hogy találkozik a haverjaival, elmegy velük hetente 2-3x sörözni. (Ami sztem kezd sok lenni, de mindegy). Csak hétvégén tudunk talizni, ezért a heti 3 hétköznapi bulira nélkülem megy. Ami zavar,hogy azt látom, egyre több cicababát szerveznek be a bulikra a haverjai. Szilveszterkor pl. beállított két fullos platinaszőke csaj egy szál teljesen kilátszó combfixben, és ott kellették magukat egész este. Úgy néztek ki mint akik elfelejtettek szoknyát felvenni. A magamfajta szerény, visszahúzódó csajok meg tök rosszul éreztük magunkat, asszem nem kell ragozni hogy miért. Tegnap meg páromnál vagyok, átjött a haverja, és elkezdtek arról beszélni előttem, hogy Gipsz Jakab legénybúcsúján k..-vák legyenek, vagy "csak" táncoslányok. Két napos legénybúcsúra megy a párom, és nem érti, ez nekem miért esik rosszul. Nem kérdés hogy mehet-e, én nem tilthatom meg, tudom, hogy 2 napig egyfolytában vedelni fognak, ebbe se szólhatok bele, nade a k-vák ténye már zavar. Tudom, mindenki azt fogja írni, hogy bizalom, meg ha nincs bizalom ne maradjak vele, meg egyebek.... De tényleg nem értik a férfiak, hogy ez egy csajnak miért nem esik jól??? Én sose kérnék chippendale show-t, így is lek-vázzák állandóan a nőket, meg nem is akarom, hogy nekem más férfi pucérkodjon. Szóval mit tennétek a helyemben? Nem tudok neki örülni, és nem vagyok boldog. Valszeg azt az estét végig fogom aggódni, aludni tuti nem bírok majd két napig.... És mikor hazajön,csak reménykedhetek abban, hogy hűséges maradt... Tudom, ha meg akarna csalni, bármikor megtehetné, de azért ez az alkalom elég nagy "rizikófaktor". Ja, zárszóként még annyit, hogy ebben az évben 3 barátjának lesz legénybúcsúja,(mivel elég nagy baráti köre van) egy áprilisban, egy júliusban, a harmadig dátumát még nem lehet tudni. Csajok,lányok, feleségek hogy vészelnétek ezt át a helyemben??
2012. márc. 19. 13:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ti nem illetek egymáshoz. Párod olyan életet él, ami sok normális nőnek nem felelne meg. Bizalom ide vagy oda, én sem bírnám tétlenül nézni, hogy napokig elmenjen vedelni és k*rvák közt bulizzon, méghozzá rendszeresen és nélkülem... Tartok tőle, hogy a kedvedért nem fog változtatni, hisz alapvetően nem érti a problémád sem. Én a hűségében sem lennék biztos ilyen dolgok mellett, de te tudod...

Sajna az a nagy helyzet, hogy vagy megszoksz vagy megszöksz. Én az utóbbit választanám.

2012. márc. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem mész el te is valahová?Ahogy elmesélted, barátai vannak, társasági életet él, és ezzel semmi baj nincs. Túl nagy ügyet csinálsz az egészből.
2012. márc. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
az utolsó kommentet nyilván férfi írta. :)... Azért nem megyek, mert nekem nincsenek barátaim. Már nincsenek. Volt 3 barinőm, de őket másfelé vitte az élet (külföldre, vidékre, egyebek...)
2012. márc. 19. 13:18
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is tuti férfi az illető. Nem tudom, hasonló helyzetben mit szólna. Ha pl. hírhedt k*rógépekkel menne bulizni heti 3x a barátnője és mennének vetkőzős fiúkat kielégíteni lánybúcsú címén...
2012. márc. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
19%
Nem, lány vagyok, csak én is elég mozgalmasan élek, így megértem a párod,bocsi,
2012. márc. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Akinek ez jelenti a mozgalmas életet, nyilván nem szokott monogám kapcsolatban élni, mert vagy szingli, vagy nyitott kapcsolat híve.
2012. márc. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nem irigyellek.


szerencsére párom az ellentéte a tiédnek,nélkülem nem megy bulizni,legény-leánybucsau helyett közös utolsó bulizás van,se ribik,se táncosok.Csak buli,pia,és mindenki (szingli plasztikcicák nincsenek)



De volt olyan pasim mint a tiéd,igaz nem sokáig,mert ő ugy gondolta,a hűség majd csak akkor jár ha elvett,addig dughat fűvel fával...

2012. márc. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%

Úgy látszik a párod a "mozgalmasabb" élet híve, míg te nem. Mást jelent neked is a buli és neki is. Vagy rosszkor találkoztatok (még nem nőtt be a feje lágya), vagy soha nem is fog és mindig is ilyen marad. Igaza van az elsőnek és sajnos én sem érzem azt, hogy feltétlenül megbízhatsz benne és ettől most független a legénybúcsú.

Én a helyedben nem építenék erre a kapcsolatra, hiszen írtad, hogy nem vagy boldog.


Most jöhetnék neked a férjem példájával, de az a te helyzeteden úgysem változtat, max. leszűrnéd, hogy milyen egy teljesen ellenkező gondolkodású férfi...

2012. márc. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
"nem vagyok boldog. " -Szerintem tudod mit kell tenned, csak megerősítésre vársz ehhez. Megerősítem. Dobd ki.
2012. márc. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%

Itt nem feltétlen az a gond, hogy ki bulizósabb és ki otthon ülőbb. Hanem hogy a srácnak meg sem fordul a fejében, hogy amit csinál (és itt nemcsak a legénybúcsúról van szó, hanem arról, hogy kb. több időt tölt a haverjaival, mint vele, meg hogy a bulikban mennyire a földbe tiporják az így is önbizalomhiányos lány maradék önbecsülését is azzal, hogy meghívnak pár ilyen csajt, gondolom, mki rájuk csorgatta a nyálát...). Mert nem nem engedte el a lány, hanem nem volt túl lelkes... azért lássuk be, azért ez a nők többségének nem esne vmi jól, még akkor sem, ha nem korlátozza semmiben a pasit. És azt várja el a srác, hogy örüljön vele együtt, hogy 2 napig isznak meg prostikkal körbevéve bulizik majd???

Én azért még egyszer beszélnék vele erről, hogy nem arról van szó, hogy nem engeded el meg korlátozni akarod, de nem esik túl jól a dolog, főleg a szilveszter és egyebek után. Hogy kibírod, de attól még jogod van az érzéseidhez.

2012. márc. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!