Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen emberekről?

Figyelt kérdés
Akik osztják az észt, hogy milyen jó és szép az élet. Nekik van lehetőségük utazni, drága holmikat venni, kaptak autót, lakást. Errefel lenézik ha valaki küszködik az életben és nem látja a jó oldalát. Ismerősöm a minap ezért nyilvánított idiótának persze neki könnyű a tengerpartról szeretnie az életet. Mielőtt valaki azzal jönne nem, nem vagyok irigy rá, csak érdekel miért nem veszik észre magukat az ilyen emberek.

2018. márc. 31. 18:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

En szerintem , mert nem gondolnak bele mas helyzetebe. Ez olyan hogy mi atlagos emberek nem goondolunk bele abba hogy milyen lehet hajlektalannak lenni,vagy milyen lehet vakon elni,vagy suketen vagy akarmi.

En mindig azt mondom, aki gazdag es tobb jut mint egy atlagos embernek, es ezt o ki is hasznalja, es beszol masnak az eletebe hogy mirert nem elvezi,az ilyeneket kerulni kell.

Maga az elet jo, az nem jo hogy egyes emberek eletkeptelenne tettek, es korlatoztak a szabadsagot,.

2018. márc. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Azért mielőtt minden gazdagot általánosítva "leszólunk" azért azt nem kell elfelejteni, hogy van aki maga érte el a sikert, és keményen megdolgozott érte..felépített egy céget a semmiből, 0-24-ben menedzseli stb... Az ilyentől én nem sajnálom az utazást, jobb körülményeket.

Bár ez az a típus aki pont emiatt meg is tudja becsülni amit kapott,és normális marad.


Az ilyen emberek "beleszületett" gyerekeit már nehezebb nevelni, de általánosítani ott sem szabad.


Kívülről nem mindig lehet megítélni a dolgokat. Mi párommal nem vagyunk gazdagok(klasszikus középosztály...talán annak a felsőbb része) de mivel nászútra messzebbre mentünk, mi is megkaptuk a beszólásokat, hogy "könnyű nekünk mert megtehetjük". Igazából közös vágyunk volt külföldre menni, és sokat "matekoztunk" az összegeken, kerestük mi az amit még meg tudunk fizetni, és persze gyűjtögettünk az álomútra. Ott sem ráztuk a rongyot, de csodás alkalom volt és nem bántam meg, hogy nem egy "szekrénysort" vettünk abból a pénzből. De tudom h voltak fújolók a hátunk mögött...

2018. márc. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#12

Igen, nem kellett volna általánosítanom. A szóban forgó egyén viszont semmit nem tett le az asztalra saját erőből.

2018. márc. 31. 23:25
 14/16 anonim ***** válasza:
Az ilyenek félnek,hogy bármikor összedőlhet a biztonságuk,ezért néznek le mást.Ez egyfajta fej homokba dugás;"Ne is lássam,hogy neked nem adatott meg az,ami nekem,mert az arra emlékeztet,hogy ami nekem van az sérülékeny,és valójában le kéne borulnom,hogy szerencsés vagyok"
2018. ápr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Miért vegyem észre magam?!


Halálosan fárasztó, mikor órákig sajnáltatja magá valaki, meg irigykedik, mert Svájcban élek.


Igen, csak azt nem látja hogy 21-25 éves koromig összeszakadtam a melóban és sokszor párizsis zsömlét ettem, hogy spóroljak, amiből kijuthatok és új életet kezdhetek.


A 8 óra munka mellett - diplomával kaptam 130-at - mellékállás, hogy fizetni tudjam az albit, mellette nyelvtanár.

Aztán pályázni sok-sok helyre, hogy 10 hónap sikertelen interjúk után felvegyenek határozatlan időre melózni.


De ő ezekkel nincs tisztában, a szemükben én vagyok a proli, a beképzelt hülye sznob, akinek "aláadták a lakást, kocsit"... aha, a lószart.

2018. ápr. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 walk w1th mee ***** válasza:
Semmi:D én úgyvagyok vele hogy amig jól van dolgom,addig nem érdekel ki mit gondol:D
2018. ápr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!