Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csajok ha "csipkelődtök" egy...

Csajok ha "csipkelődtök" egy sráccal és nem reagál rá SEMMIT mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Egyáltalán mikor szoktatok? Mert én nem értem van egy pár lány aki folyamatosan ezt csinálja velem beszólogat pedig én egy szót sem szólok hozzá :D persze én erre nem mondok semmit mert leszarom, utána meg néznek tovább de nem tudom mire gondolnak komolyan mondom!


Miért jó ez és mikor szoktad csinálni egy sráccal? :D


2018. márc. 31. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán tetszel nekik.
2018. márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Én akkor szoktam, ha valamiért bejön a srác, azaz érdekesnek tartom, megismerném jobban, kíváncsi vagyok rá ki ő. Ha soha semmit sem reagál, akkor unalmasnak gondolom, ezért egy idő után abbahagyom az egyoldalú érdeklődést és inkább olyanokkal beszélek, akik értik a viccet, és reagálnak a kezdeményezésre.
2018. márc. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ha nem veszi a lapot akkor azt gondolom, hogy elég savanyú, nincs humora, vagy agyhalott és nem érti

ha beszólogat, valami frappánsat kell rá reagálni, hogy észlelje az agyi funkcióidat

2018. márc. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én akit bírok, annak beszólogatok, persze nem bántóan. Ha nem veszi a lapot, akkor csak megállapítom, hogy nem hasonló a humorunk és ennyi. Nálam még flörtölést se jelent például.
2018. márc. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megpróbáljak közeledni felé lenne igy értelme? :D
2018. márc. 31. 21:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld, ha nem próbálod meg, akkor sose tudod meg.
2018. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!