Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit csinálnátok, ha kb.500...

Ti mit csinálnátok, ha kb.500 méteren belül két "sukár csávó" kunyerálna pénzt tőletek az utcán? Hogyan ráznátok őket le? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tegnap délután nagyon kivágta nálam az a biztosítékot, hogy éppen csak kilépek a vasútállomás ajtaján, alig megyek 50 métert, aztán azzal a szöveggel jön oda hozzám egy, hogy "Csá, tesó! Tudnál segíteni?" Zsigerből mondtam neki, hogy elhúzhat másfelé, mert tőlem nem kap semmit.

Ezután alig mentem 500 métert aztán jön velem szemben egy szintén "sukár csávó" (értsd: cigány) azzal a szöveggel, hogy "Szevasz, ne haragudj..." De már félbe is szakítottam. mert nagyon begurultam. Ingerült hangnemben azt vágtam a pofájához, hogy inkább dolgozni kéne, nem pedig az utcán sétáló emberektől koldulni. Nekem sem az égből hullik a zsebembe a pénz.

A csúcs az volt, mikor pár hónappal ezelőtt Szegeden a belvárosban egy padon ülve jön oda hozzam egy ugyancsak "sukár csávó" (25-30 között lehetett) olyan hűde laza vagány stílusban, mintha 10 éve kocsmacimborák lennénk, hogy "Szevasz, tesó! Helló, szia!..." közben öklös kézfogásra tartva a jobbkezét. Nála is belefojtottam a szót, és egyből a tudtára adtam, hogy húzzon a fenébe, mert nem adok neki egy fillért sem.

Egy kokszos már azzal elássa magát nálam, ha "tesónak" szólít, ekkor vége a dalnak. Teljesen fehérbőrű vagyok, nincs bennem semmi más vér.


2018. ápr. 1. 13:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem hétfőn történt meg ez ketten szólítottak le de nem válaszoltam nekik semmit csak mentem tovább. Es azt mondta az egyik rám hogy ez egy kotsog. De en leszarom nem fogok ilyen aljanepel leállni balhézni. Természetesen ezek is cigok voltak, magyar ember meg sose kert tőlem semmit. Koran reggel mikor meg megyek nyugtom van tőlük mert ezek vagy delig alszanak szerintem, es délután megindulnak es ellepik a varost. Engem mindig délután szólítanak le. Reggel koran csak magyarokat látni.
2018. ápr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
47%

Valaki írta, kit, hogy ráz le. A tolószékesnek lehet, hogy adnék. Vagy direkt ül bele és nem is mozgássérült? Hogy láttad?

1. voltam.

2018. ápr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
#12: csak marketing fogás a tolószék :D
2018. ápr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem 20 éves lányként vettek egyszer körbe a Puskás Stadionnál amikor nagyon siettem és út közben töltöttem be egy szálat. "Hallod töltsél már nekünk is!" Szép csapatmunka volt mert először meg is riadtam, hogy körbeállnak vagy 5-en, aztán gyorsan táskába a cuccok és egy "Bocs nem!" kíséretében elhúztam közöttük. Szerintem nekik csak a szájuk nagy, igazából a 3-as válaszoló válaszai tényleg jók, kreatívak, szerintem én is kipróbálom majd :D Az a jó, ha nem érzik a félelmet, de bunkó sem vagy.
2018. ápr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!