Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Földmunkagép kezelő szakma...

Földmunkagép kezelő szakma mennyire tekinthető változatosnak vagy izgalmasnak?

Figyelt kérdés

Egy átlagos magyar építő cég tud érdemben kezdeni valamit egy részmunkaidős földmunkagép kezelővel? Van egyáltalán példa arra, hogy ezt valaki nem teljes állásban űzi?

Ha igen, akkor az időm másik részében csinálhatnék egészen mást és akkor meg lenne a változatosság.


Mindig is érdekeltek a gépek, főként a kotrók és a kompakt rakodók, de hogy tényleg benevezzek egy ilyen tanfolyamra, az azért igényel némi átgondolást.



2018. jan. 22. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szép szakma ez,ha nem okoz gondot a lakhelytől távoli munkák

Nem mindenkinek sikerűl olyan céghez szerződnie ,ahol a munkák közelben vannak .

Akinek van pár milliója ,az vesz mini árokásót,és megy vele ,illetve viszi után futón ház alapokat,pincéket,közművek árkait kiásni .

2018. jan. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha egyszer lesz autóm, akkor biztosan nem fog gondot okozni némi utazás. De gondolom Budapesten és környékén több az építkezés, mint vidéken.

Attól még nagyon messze vagyok, hogy önállóan gépet vehessek, de nem lenne rossz ötlet. Csak nem igazán látom át, hogy önállóan egy kisgéppel milyen munkákat lehet megkapni.

2018. jan. 22. 13:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok ugyan jártas a szakmában, de közel 60 év nyitott szemmel való járás után azt mondhatom, hogy az esetek többségében a gépkezelőnek is kubikolnia kell pár órát, ha úgy adódik.
2018. jan. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam részmunkaidős gépkezelőről,általában kihajtják belőled a szuszt is,10-12 órát meg többet kell dolgozni,plusz utazás,ritka hogy ebben a szakmában 8 órát dolgozzanak..Változatosnak és izgalmasnak semmiképp nem mondanám,főleg ha kotrón akarsz dolgozni,az büntetés,én 3 hónapig bírtam,de mondtam a főnökömnek hogy ha még 1 napit kell dolgozzak rajta leszámolok,egész nap rakodni kellett,egyik teherautó a másik után 100-150-et meg többet megrakni egy nap pffhh..így átrakott egy 3cx-re,az már változatosabb volt,voltak lakossági melók,vízveezeték ásás,kerti tó stb,mindenféle..de végül is otthagytam egy év után,bár azt mondták ügyesen szépen dolgozok vele én minden percét utáltam..tehát én csak akkor ajánlom ha elkötelezett vagy a gépek irányába és minden álmod hogy egész nap ülj egy kabinban és forogj rakodj..
2018. febr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hali!


Igen, kívülről másként látszik a dolog, mint belülről.

2018. febr. 4. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!