Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Neked hogyan néz ki egy...

Neked hogyan néz ki egy átlagos napod?

Figyelt kérdés

Mit csinálsz egy átlagos nap, kíváncsi vagyok.


Kort is írjatok.


Köszönöm.


2018. ápr. 2. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Felkelek, összeszedem magam, bemegyek dolgozni, délután elmegyek edzeni, hazamegyek, főzök, este meg filmet nézünk a baátommal.

Hétvégén reggeli, + valami délutáni program, este vagy elmegyünk valahova, vagy "filmezünk" :D :D (25)

2018. ápr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hétköznap:


Felkelek 6:20-kor, kutyát cicát megetetem, felöltözök, reggelizek, nyulakat megnézem, elindulok a suliba. Délután 4-re általában hazaérek, megebédelek, nyuszizok, megyek egy kört a kutyával, netezek, házit írok, tanulok, játszok a gépen, vagy filmet nézek. Legkésőbb 21:30-kor kimegyek még a nyulakhoz, fürdök, eszek valamit, netezek, éjfél körül megyek aludni.


Hétvégén:


Felkelek 5-kor, mert enni akar a macska, visszaalszok, 9 és 11 között valamikor felkelek, ebédig netezek. Ebéd után nyulazok, kitakarítom a helyüket, megyek sétálni a kutyával, ha van pici kedvem (általában nincs), akkor tanulok, ha nincs, akkor netezek, játszok, filmezek, néha rajzolok, ha van ihletem. Este fél 10-kor nyulak, fürdés, kaja, netezés néha hajnal 1-2-ig, alvás.


18/L

2018. ápr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Barátommal beszélgetek és animéket nézünk, kockulok.


19/L

2018. ápr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A #2 válaszadó nagyon cuki! :)

2018. ápr. 2. 17:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Munka, olvasás, ügyintézés, bevásárlás, netezés, kerékpározás, alvás.
2018. ápr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!