Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tömöm magam?

Miért tömöm magam?

Figyelt kérdés
Addig eszek ameddig csak birok, késő estig. Ez csak a vacsorára jellemző. A reggeli, ebéd az teljesen normális.
2018. ápr. 3. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Ha már unod, tömhetlek én is késő estig!
2018. ápr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Talán szervezeted ezt igényli, esetleg valami pszichés dolog is állhat a háttérben.
2018. ápr. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Szerinted ezt ennyiből meg lehet mondani? Nos, nem, az ember túl bonyolult ahhoz.


A csuda tudja, nekem ez csak az utóbbi időben jelentkezett (nem mondom, mindig is nagy vacsorázó voltam, de mostanság párszor elszabadult a pokol, pedig az idők folyamán némi fegyelmezettséget azért összeszedtem, különben nem fogytam volna egy csomót... kezdtem úgy érezni, ez valami kényszeres izé, nem normális alapos evés, mint szokott)... Fogalmam sincs, miért, lelki vagy a lazább táplálkozásom miatt fizikai, de megoldani (elvileg) elég egyszerű: nem vacsorázom. Vagy korán, amikor még közelebb van az ebéd és jobb a kontroll.

De egy fegyelmezett ember akár ehet terv alapján is, ebben én ilyen esti állapotban igen rossz vagyok.

2018. ápr. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Én is pont ilyen vagyok. De én ilyenkor vagyok a legéhesebb, gondolom azért.
2018. ápr. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bélpoklos vagy.
2018. ápr. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ez mind igaz! a szex hiány, a lelki ok, a fizikai ok, a rendszertelenség, tervezetlenség okozza a bélpoklosságot..
2018. ápr. 4. 06:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak vacsora alatt punnyadsz a tv előtt?
2018. ápr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!