Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha én anorexiásnak látom...

Ha én anorexiásnak látom magam viszont mások azt mondják hogy nem vagyok az csak vékony vagyok de én csak tömöm magam hogy hízzak és ha sikerül se látok fejlődést (mérlegről tudom) akkor az egy betegség olyan mintha valaki kövérnek látja magát?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 18. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
fogalmazd meg még egyszer, nem értem!
2017. ápr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen , de az jó jel ha belatod
2017. ápr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Haver te fogalom hiányban szendvedsz. Anorexiás az az ember aki kövernem érzi magát csont vékonyan, ha eszik hánytatja magát és ilyen drasztikus dolgokat tesz magával. Na akkor kezdjük előröl mi is a kérdésed? Az ha vékony vagy anorexiás is? Vagy beteg vagy? Ha betegnek érzed magad miért nem mész orvoshoz?
2017. ápr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazából arra utaltam hogy ennyire vékonynak látom magam mintha anorexiás lennék pedig tudom hogy nem mégis előtör az hogy ennem kell hogy hízzak... pontosan tudom hogy azok az anorexiásak akik kövérnek látják magukat de én meg ennyire vékonynak látom magam. És hogy ez is egy betegség e?
2017. ápr. 18. 18:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Mivel nem látlak nem tudom ezt megmondani. Így már érthetőbb a kérdés de szerintem ha van önkritikád és épp egód akkor letudod kötkeztetni, hogy az vagy-e vagy nem. Ha hízni szeretnél keres fel szakértőt aki segíteni tud ebben.
2017. ápr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez inkább a bulimiára emlékeztet, bár az info kevés. Egyébként hánytatni saját magukat is ők szokták.
2017. ápr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
sose hányatnám magam épp ellenkezőleg annyira sokat eszek amíg úgy nem érzem hogy lassan kijön. Pont ezért mert ennyire hízni akarok pedig nem vagyok anorex sovány mégis annak látom magam. Bonyolult tudom. :/
2017. ápr. 18. 18:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kell a dolgot bonyolítani. Neked így működik a pajzsmirigyed. Gyors az anyagcseréd. Hiában fogod lapátokkal dobálni magadba a táplálékot, nem tudsz meghízni. Ezt kell szem előtt tartani. Max. valamilyen dietetikusnak a véleményét kikérni.
2017. ápr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Letezik ilyen testkep zavar a neve fatorexia keressra :)
2017. ápr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy ez is ugyanolyan pszichés gubancnak számíthatna, de mindegy, mert ebből aztán baj nem lesz, mivel soványként próbálsz hízni, és nem soványként koplalni vagy kövérként zabálni.


Egyébként ez egyáltalán nem különleges eset. Vegyél egy pillantás a véznácska fiúk által kényszeresen látogatott "testtömegnövelés" rovatra, aminek népesebb tábora van már, mint az összes sportszekciónak együttvéve...

2017. ápr. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!