Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Jobban növekedhet a tömegem...

Jobban növekedhet a tömegem (vékony vagyok) ha a táplálékkiegészítők helyett egyszerűen csak tömöm magam (fehérjedús ételekkel) mint a libát? Szóval annyit eszek amennyit még elbír a gyomrom?

Figyelt kérdés
2016. nov. 27. 02:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem úgy értem, hogy egyszerre nagyon sokat ennék, hogy rosszul legyek, hanem úgy, mint egy igazi mohó ember éjjel nappal csak ennék. Joghurtot, víz helyett laktózmentes tejet innék, húsok, sajtok, pizza, gyümölcsök, stb.
2016. nov. 27. 02:19
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Víz helyett vizet igyál! Nagyon fontos a napi megfelelő folyadékpótlás, aminek a nagy része VÍZ kell,hogy legyen.

2. Ha rendesen étkezel, naponta többször, mindent eszel, szénhidrátot,fehérjét,zsírt,vitaminokat,ásványianyagokat,akkor ha csak nem akarsz testépítő lenni, nem kell táplálékkiegészítőkkel "nyomatni" magad.

2016. nov. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit értesz kiegészítők alatt, a vitaminok segíthetnek, más pedig testépítőknek sem kell, csak jó étrend...

Ne vidd túlzásba a fehérjét, a megfelelő mennyiség pedig kevés kalóriát ad. Kell szénhidrát és/vagy zsír is rendesen.


Nem tudom, mennyit bír a nyomrod s lelkileg mennyire passzol hozzád az éjjel-nappal evés. A fő, hogy sok legyen az összkalória, nem mindenkig terhel meg, ha ezt akár egyszerre viszi be, bár a legtöbb embernek ez azért nehezére esne s amúgysem lenne jó. De van, aki sok miniatűr étkezéssel azt állítja, nem bír többet.

Elég legyen az összmennyiség, így vagy úgy.

Izmot akarsz felszedni? Ahhoz sem kell nagyon sok fehérje.

2016. nov. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

fehérjére gondolok főleg, fehérjepor, szénhidrát. Úgy tudom 3 liter laktózmentes tejben is van 100 gramm fehérje. és bár nem olcsó, de ha belegondolsz 3 liter laktózfree tej kijön 1000 ftból és bőven fedezi a napi fehérje, szénhidrát és zsírszükségletedet.

Ha emellé még eszek szenvdicset, húst, gyümölcsöt, meg mindent de mint a ló, akkor ha minimálisan mozgok rá idővel akkora leszek mint egy kovács

2016. nov. 27. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!