Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyakorló anyukák, a kisfiúk...

Gyakorló anyukák, a kisfiúk kukiját eleinte fogni kell, amikor "tanulnak" állva pisilni? Vagy ők csinálják maguknak, és ez zsigerből jön náluk, hogy hogyan kell?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, nem vagyok aberrált vagy ilyesmi. Csak most tudtam meg, hogy babát várok, a nemét egyelőe még nem lehet tudni. És ilyen hülyeségek jutottak eszembe, hogy ha fiam lesz, akkor ez a dolog például hogyan alakul. :D

Ez az egy oka van, amiért jobban szeretnék lányt, mert fogalmam sincs, hogy a kisfiúkkal ilyen téren például, mint a pisilés/pisiltetés, mit kell csinálni. :D



2014. febr. 20. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

speciel pont a pisilés sokkal egyszerűbb a fiúknál :)

igen, még mikor tanultuk akkor fogtam neki mert ő összeszorította és mindenhova ment :D de ez csak pár hét volt és ráérzett :) mondjuk csak az utcán segítettem neki, itthon ő próbálkozott, én meg takarítottam.

de gondolj bele, hogy bementek egy nyilvános wc-be, a lányt ülve kell fogni a wc felett, míg a fiúkat csak odaállítod ;)

szóval emiatt ne tarts tőle! :)

2014. febr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamét eleinte fogni kellett.
2014. febr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ne parázz! :)

alapból senki sem úgy születik, hogy tud ilyeneket, ahogy te sem tudtad, a kisfiad (ha fiad lesz) sem fogja tudni, sőt, eleinte azt se fogja tudni mire való, a isilés csak ösztönösen fog működni, ahogyan a test alapértelmezetten működik :)

meg kell neki tanítani majd és fogni is kell..

de először úgyis pelenkába fog majd pisilni és utána a bilire szoktatás alatt fog majd rájönni, hogy hoppá a kuki mire is való és először még a bilivel lesznek gondok, hogy benne legyen a kuki és lehetőleg ne merőlegesen a falára :)

aztán az állva pisilésnél majd fogni kell neki eleinte pár hétig/hónapig mire megtanulja...

2014. febr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2014. febr. 21. 08:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiúknál se bonyolult a pisilés :) Először fogtam neki , úgy pisilt,aztán mondtam neki,hogy próbálja meg tartani és hamar ráérzett. Szóval azért el kell nekik mondani,hogy hogyan kell,de hamar megtanulják :)
2014. febr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
az én fiam öt éves, de még ülve pisil, pedig próbálom tanítani, de neki kényelmesebb ülve
2014. febr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!