Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudom legyőzni az iskolai...

Hogy tudom legyőzni az iskolai rettegésemet és a lelki terrort?

Figyelt kérdés
Sajnos a sulimba unatkozó debilek járnak. Nem lehet egy pillanatig sem nyugodtan lenni, mert bajod eshet. Ha csak állsz vagy sétálsz tök ártatlanul is akkor tuti valaki hátba gerincen rúg, tökön rúg nekifutásból mert miért ne, megcsikiz órán, és úgy tönkrevágja a lelki világod ahogy azt tehetik. Úgy viselkednek mint a neveletlen óvodásokml. Étellel dobálóznak és tanszerekkel órán a taná előtt, a tanárokat már nem érdekli, lehetetlen rendet tenni. És 18 évesekről van szó, 12. Osztály. Nem csak velem csinálják, egymással mindenki csinálja, sőt profin verik egymást. Én próbálom kikerülni de nem lehet, olyan mintha majmok közt lennék. És már szét mentek 3 év alatt az idegeim, idegrángásokkal vagyok iskolában és folyamatosan készültségi állapotban kell lenni, különben nagyon kellemetlenül ér ha tökönrúgnak vagy a padtársad felképel viccből, vagy nem figyelsz a táskádra 1 percig és minden kajamaradékot megtalálsz benne amit szétdobálnak kajacsata közben. Hogy tudom magam egy picit lenyugtatni, hogy ne legyek folyton stresszes állapotban? Most érettségi előtt nem fogok elmenni innen, pedig ezt egy értelmes ember sem bírná 1 hétig sem...

2018. ápr. 5. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
példát statuálj , börtönben is a legrosszab arcnak neki kell menni hogy lássák veled nem szórakozhatnak ...
2018. ápr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
feljelenteném azt aki testi bántalmazást alkalmaz ha ő vagy ők, ha bántanak te ugy is visszaadhatod hogy elmész és feljelented őket.
2018. ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem miért nem menekültél ki ebből a "diliházból" előbb. Most már akkor gondolom, légy harcos, tarts ki, bírd ki még egy kicsit. Vagy nemtom, vágjál olyan gonosz, önelégült fejet, amivel azt sugallod, hogy veled nem jó dolog, h.lye ötlet lenne packázni. Vegyél fel olyan mogorvabiztonságiőr kinézetet. És nemtom, mi lenne, ha leugatnád, aki packázik veled. Vagy nemtom, a szüneteket töltsd a tanári előtt, ott csak nem mernek talán b@romkodni az emberek, ott a tanárok előtt visszafogják talán magukat. Vihetnél valami kis sámlit is esetleg; legjobb az összehajtható kisszék, amit úgy tudsz összehajtani, hogy még fogantyúja is legyen. Nem tom, hol lehet ilyet kapni, nekünk van többféle is; de amúgy nemtom azt se, hogy ezeket többes csomagban árulják-e ; meg hogy ennyi időre érdemes-e beruházni rá. Énszerintem már egy hónap sincs neked hátra az iskolából; ha eddig kemény voltál, akkor ezt meg tudod őrizni. 3 év alatt valamilyen szinten már megedződtél. Van az a videó, hogy Kakashi megmondja, Petike hallgat; és ott azt mondják, mondjuk az poén, hogy "a se.gberúgást is meg lehet szokni, nem?" Legyél kemény, most már ezt az egy hónapot kihúzod. Ha eddig túlélted; akkor halhatatlan vagy; ne aggódj. Meg amúgy szerintem tényleg nyugodtan ugasd le és küldd el melegebb éghajlatra a kötekedőket; táskádat ne tartsd nyitva.
2018. ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

oh ne viccelj, a középsuli egymás szivatásáról szól.

nemrég egy olyan srác írt itt vmelyik kérdésnél, hogy náluk az a szokás szivatásképpen h a folyosón hirtelen lefognak és lerántják a nadrágodat, aztán kiröhögnek, és neki meg az volt a stressz hogy "mindig készenlétben kell lenni", pedig már a legerősebb övet hordja direkt emiatt, hogy ne tudják olyan egyszerűen hirtelen lerántani róla :)

szal azt mondom minden suliban van vmilyen szivatás ami éppen divatos, látod ha a többség ezt csinálja, te egyedül úgyse tudod megállítani mert ahhoz túl jó poén mindenkinek.

2018. ápr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es igen sajnos ilyen is megtörténik. Igazad van sajnos a középsuli tényleg egymás szivatásáról szól itt :( és nem csak velem csinálják hanem itt ez a szokás és mindenki csinálja mindenkivel. Szörnyű.... Tanárok nem tartják őket vissza, kajacsata megy órán, csikizés megy órán, tanár szeme előtt, cuccok szétdobálása óran, tanárt nem érdekli.
2018. ápr. 5. 11:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezek a tanárok sem normálisak. Nálunk is volt általában 2-3 tanár amelyik nem tudott rendet tartani egyáltalán, agy az anyagot sem lehetett érteni amit leadott, rosszabb esetben le sem adta. Persze a számonkérésnél meg tudni kellett volna, mindig ezekből teljesítettem legrosszabbul.
2018. ápr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez borzasztóan hangzik... És én még azt hittem, hogy nekem van rossz sorom, csak azért mert mindenki levegőnek néz és senki nem foglalkozik velem. De be kell látnom, hogy amin te mész keresztül nap, mint nap az ezerszer szörnyűbb.
2018. ápr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ja hát a mostani tanárok egy teljes csőd. nekem olyan kollégám volt, aki a tanáriban sírt, kérdeztem, mi van, erre közölte, hogy nem mer bemenni a negyedikesekhez, mert az egyik srác megfenyegette, hogy megveri ... és ez egy 50 körüli nő volt, a srác meg egyszerűen utálta a magyart.

hát szal más idők járnak, de ez így is fog maradni, sőt évről évre süllyed a színvonal. végül is miért pont itt ne süllyedne?

2018. ápr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!