Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Utálom az embereke, t mert ha...

Utálom az embereke, t mert ha rajtuk múlna rég megöltem volna magam. De hogy szeressem így az embereket, hogy lehet így élni?

Figyelt kérdés

Válok, 12 éves kapcsolat, van egy 1 éves kislányom. 1 éve egyedül élek, messze a családomtól, ami egyébként is egy rakás szerencsétlenség. Ez alatt nem sikerült párt találnom, pedig társkeresőzök, bulizok, leszólítok lányokat,de még baxni sem kellek senkinek sem.

Igaz én az az érzelgős fax vagyok, a finom lelkű nőknek olyan faszi kell aki 5 perc után benyomja nekik a WC-ben...



Ha nem keresek senkit nem keresnek. Ha beszélek az érzéseimről meg hogy néha egész nap azon gondolkodok hogy megölöm magamat nem veszi senki sem komolyan, meg megkapom hogy "ne szenvedjek", "szedjem össze magamat".

Ja meg hogy "élvezzem az agglegény életet, bulizzak, csajozzak". Ja igaz hogy senki sem hív bulizni, ha meg egyedül megyek ne érezzem magam tökéletes pancsernak magam...

Igazából arra jöttem rá hogy én kivagyok békülve magammal, inkább a világot meg az embereket utálom már annyira hogy azért ölném meg magam. Nem akarok ebben a kiüresedett, érzéketlen világban létezni...


Igazából egy dologra lenne szükségem, egy nőre.

De persze azoknak nem kell egy őszintébb, kedves, férfi.

Mindenki fosik egy komoly kapcsolattól, inkább mindenki megpróbál egyedül "boldog lenni".

Biztos én vagyok összerakva hogy össz-vissz csak szeretetre lenne szükségem...


Sokáig azt hittem hogy a lányom miatt eszembe sem fog jutni az öngyilkosság, de sajnos már egyre kevésbé érdekel, úgyis lesz rendesebb aranyosabb pótapucija aki egész nap játszik vele...


Még is kinek a francnak kéne bizonyítanom hogy hú de kemény vagyok, kibírom? Nem érdemli meg senki. Le vagyok merülve...



2018. jan. 14. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Pszichológus
2018. jan. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen, piszkál vele anyám...


De olyan kényelmes lepasszolni a szerencsétlent egy "profira", mint hogy leüljünk vele őszintén beszélgetni, és nem annyival elintézni hogy "ezt inkább nem hallottam meg".


Egyébként voltam magamtól, és totál hiteltelen volt. De hát miért is lenne egy olyan ember aki óránként egy vagyonért "segít"...

2018. jan. 14. 17:46
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Én is kész vagyok, de te teljesen. Hány éves vagy?

Menj orvoshoz, a saját érdekedben.

2018. jan. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Nekem ez alapján mindennek tűntél a szöveg alapján, csak "őszinte, kedves" férfinak nem.

Nem kell szeretned az embereket, semmit sem kell, csak ha javulni akarsz, mert akkor megtanulod felnőttként, hogy hogy működik az élet és elfogadod azt.

2018. jan. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Hát amilyen embernek nekem tűnsz a hozzáállásoddal meg a természeteddel, eszembe se jutna az időmet pazarolni arra, hogy a gondjaiddal fárasszam magam. Először is neked kéne normálisnak lenned, hogy hajlandó legyen bárki is törnie magát a hülyeséged miatt. Utálhatod az embereket, akkor is te tehetsz a gondjaidról, nem ők
2018. jan. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Bocsáss meg, nem bántani akarlak, de ez egy tini hiszti volt. Sokan válnak, és egyedül nevelik a gyereküket, mégsem akarják kinyírni magukat. Nekem meghalt a feleségem, és a kislányom egy balesetben, és mégis élni akarok. Nem könnyű, de csinálom. Most azonnal cserélnék veled, és boldog lennék. Lehet, hogy rossz neked, de másnak még rosszabb. Ezen gondolkozz el légy szíves.
2018. jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is váltam, ezzel nem vagy egyedül. Nem mondom, hogy könnyebb de idővel jobb lesz. 4. éve váltam el én. Valóban nagyon nehéz volt utólag igaz mai napig azt mondom, jobb hogy így alakult. Igazából nem szabad úgy látni, hogy a nulláról. Hosszabb távlat alapján van az a mondás, ami nem öl meg az megerősít. Utólag leszűröd a tapasztalatot, bár ez idő lesz mind. Lehet érdemesebb ilyenkor egy kicsit magadban lenni és az ember fejben helyre tudja tenni a dolgot. Nálam ez sikerült mondjuk. Gyerek nálunk nem született. Az pedig hogy rögeszmésen keresed az igazit az a legnagyobb hülyeség amit tehetsz. Ha jön jön, ha nem meg nem. Meg kell találni az utat önmagadhoz addig felesleges is kapcsolatot keresni, amíg ez nincsen meg.
2018. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Próbálj meg te is egyedül boldog lenni.

Könnyebb mint hinnéd

2018. jan. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Magadat szeresd! Akkor szerethetnek majd mások is 🤗
2018. jan. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy utálod az embereket, de az is egyértelmű, hogy utálod magadat is. Szerintem is szakemberhez kellene menned. Aki meg azt írta, hogy ne hisztizz mert másnak még rosszabb, azzal ne foglalkozz, mert ezzel kb. azt írta, hogy nem sokkal a válás után sincs jogod dühösnek/szomorúnak lenni. Amúgy az ilyen emberek nem veszik észre, hogy ezzel a logikával csak annak lenne joga panaszkodni, aki a legjobban szenved a világon.
2018. ápr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!