Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom ezt feldolgozni?

Nem tudom ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

Elég gyenge vagyok lelkileg,nem tudom feldolgozni ezt a doogot.

Kb.3 éve egy barátom mondta,hogy mekkora hülye vagyok,hogy kifizetem a csomó pénzt,narancsot vettem egy b.központban és úgy gondoltam hülyeségből,mi baj lehet rádobok 1.2.t +ba

Nem is tudom mit gondoltam..soha életemben nem loptam vagy jutott volna eszembe ilyen..pár100 ft volt nálam,gondoltam mi baj lehet,ha más sem bukik le vele,ha mérés után rárakom a cimkét a zacskóra és utána beledobok 1.2.dbot

Hihetetlénül szégyellem magam a mai napig,elvezettek ,mint valami rabot..

Szerintetek is mindenki rólam beszél azóta is és összesúgnak mögöttem vagy csak én spilázom túl?

Soha nem loptam és eszembe sem jutna..akkor gondoltam,hogy mi baj lehet ebből,ki látná?

Azóta gyomoridegem van,hogy vajon ezt mindenki megtudta attól az őrtől? Ki tudja mit terjesztettek el rólam?

Hihetetlenül bánom. Édesanyámnak elmondtam,mert már nem bírtam. Ő osmer,hogy soha nem lopnék és annyit mondott kit érdekel ki mit mond..a rosszakarók akkor is terjeszthetnek bármit,ha semmit sem csinálok. Minden csoda 3 napig tart.

Én nem tudom így felfogni.

Titeket is ennyire bántana? Most akkor mindenki rólam beszél?


2018. ápr. 6. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Halvány lila fogalmam sincs, hogy mi bajod van. Ha lopsz, utána ugyan úgy kell csinálni, ahogy Gyurcsány Ferenc.
2018. ápr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Anyádnak van igaza.


Én 5 évesen loptam. Nem akarták megvenni a cuccot, valami teljesen értelmetlen kis cumisüvegre való feltét volt. Csak a szüleim vették észre mikor kijöttünk a boltból. Mondták, hogy nahát, de nem vittük vissza és nem fizettük ki, mert ciki lett volna, hogy lopott a gyerekük.


Tizenéves koromban semmit sem loptam mégis megállítottak, hogy pakoljam ki a zsebeimet. Az nem esett jól. Be szoktam csipogni az ajtóknál, az is kellemetlen, ha kérik hogy akkor nézzük át mi lehetett, de persze semmi.


Sok olyanról lehet hallani, hogy ok nélkül viszi el az őr valamelyik vásárlór, aztán megy a nagy elnézést kérünk, de ugye nem kereshetsz fel semkit aki látta hogy meggyanusítottak, hogy csak tévedés volt az egész.


Nyomorult narancsot loptál. Senkinek nem jelent ez semmit. Mikor a pénztaros véletlenül kétszer húzza le a termék árát, vagy mikor akciós ár helyett mégis az eredeti árat fizettetik, ők is annyit mondanak, hogy ja bocs.


Narancsot... Elnézted. Lemérted, beletettél még kettőt és nem mérted újra. Ennyi. Hogy miért tetted, az már a te dolgod. Mások meg tényleg úgyis azt mondanak amit akarnak. De narancsot... Mégis mit lehetne ezen kitárgyalni?

2018. ápr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt biztos nem veri nagydobra az őr, ha van esze, hogy hu ma volt egy narancsos kapásom. Saját magát nevettetné ki, a kasszások meg még sajnáltak is legbelül téged, nemhogy tolvajnak nézzenek.
2018. ápr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!