Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám feldolgozni,...

Hogyan tudnám feldolgozni, hogy lassan 2 évet csúszok az egyetemen?

Figyelt kérdés
Nagyon kínosnak érzem és rosszul vagyok ha rágondolok
2018. márc. 8. 06:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem könnyű, én is így voltam, sőt én ki is iratkoztam, és átmentem másik egyetemre a végén.

Keress munkát, olyat ami szakmába vágó. Mivel csúszol, nyilván van egy csomó szabadidőd, dolgozz a szakmádban, szerezz tapasztalatokat, sikerélményeket

2018. márc. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen feldolgozni? Úgy mondod, mintha rajtad kívül álló ok miatt történt volna veled valami tragédia. A te döntésed, ha nem tetszik változtass, ne a lelkedet pátyolgasd.
2018. márc. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az attól függ, miért csúsztál. Nyilván ha mások életében turkálsz és bulizgatsz tanulás helyett, akkor nem lesz diplomád.

De te tudod, mi itt az ok. Az is lehet, hogy dolgozni kényszerültél mellette, de akkor nem hiszem hogy ennyire rosszul éreznéd magad a csúszás miatt.

2018. márc. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én másfél évet csúsztam, tényleg rossz volt belegondolni. A "felsleges" időmben elmentem dolgozni, aztán rájöttem, hogy érdemes lenne tényleg tanulásra hangolnom magam és láss csodát meglett a diploma. Kitartás, gyakorlás sok-sok ismétlés kellett valamint az, hogy elhitessem magammal, hogy attól függetlenül, hogy nem vagyok osztályelső ezen a szakon még lehet jó az életben.
2018. márc. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!