Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyesféle nőcsábászt hogy...

Ilyesféle nőcsábászt hogy lehetne megszivatni?

Figyelt kérdés

Bármit megteszek neki nem elég! Nem tud bennem megbizni bármit is teszek valamiért mégis oda vannak érte a csajok, viszont úgy látják mintha szeretné őket pedig csak MEGALÁZNI szereti őket!

Helyes, izmos magas, okos, eléggé sikereses az esze miatt viszont öntelt!!


Már elnézést leszopatni, stb stb és igazából ennyi a lényeg hogy őt ne érje semmiféle bántódás!


Egyébként nagyon okos, nagyon rafinált azonnal megérzi ha hazudnak neki senkiben nem tud megbizni.


Próbáltam már féltékennyé tenni is nagyon sokszor, de igazából csak őt akartam, segiteni akartam neki mert valahogy nem tudok túl lenni rajta.


Mindenkivel csak játszik, de azt valami mesterien csinálja de már utálom őt komolyan mondom!


Őszintén szólva akartam már rajta nagyon sokszor bosszút állni de valahogy azonnal megérzi és előveszi az öntelt arcát "én tökéletes vagyok, te meg húzzál innen" lényegében ez a mondadója.


Csak szexre akart használni, megalázott és megakarom bosszúlni de valahogy nemfog rajta semmi? Hogy lehetne egy picit megleckéztetni?


2018. ápr. 6. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Saját érdekedben mondom, lépj tovább.
2018. ápr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Mivel egyáltalán nem érdekled, ezért TE sehogy nem fogod tudni megszívatni. Ha esetleg egyszer valaki tényleg fontossá válik számára, na ő majd talán képes lesz rá, de az nem te vagy. Akárhogy vergődsz és akármit csinálsz, ha eddig is leszart, ezután is le fog. Nem igazán értem hová akarod még magad alázni, ha lenne egy kis eszed, akkor szóba se állnál egy ilyen alakkal.
2018. ápr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szúrd ki a kotont.
2018. ápr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy:


"Bármit megteszek neki"

"Nem tud bennem megbizni"

"Helyes, izmos magas, okos, eléggé sikereses"

"Próbáltam már féltékennyé tenni"

"igazából csak őt akartam"

"segiteni akartam neki"

"nem tudok túl lenni rajta"


Ezek alapján nem ő alázott meg téged, hanem te alázod meg saját magad.

2018. ápr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Kevés vagy Te ahhoz.
2018. ápr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!