Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért történik ez velem? Mit...

Miért történik ez velem? Mit csináljak, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

7 éve szeretek valakit, 2 és fél éve van valakije, de hol együtt vannak, hol nem. Sokszor feltűnik egy reménycsillag úgymond, mert törölnek minden képet facebookon, kiírják, hogy egyedülállók. Olyankor mindig kicsit boldogabb a szívem, hogy hátha lehet valami, majd feltesznek egy képet, hogy itt meg ott vannak. Vagy sokáig nem látom őket együtt, s egyszercsak szembejönnek velem és mindeketten ott ülnek az autóban. Hiába ismerkedem, annyira mély nyomott hagyott bennem ez a pasi, hogy nem tudok senkivel kapcsolatot létesíteni.

Vasárnap szoktam látni néha a templomban, de nem jártam sokáig a templomba, mert fájt, amikor láttam a srácot és tudtam, hogy van valakije. Mikor végre úgy éreztem, hogy semmi mozgás, elkezdtem járni a templomba, aztán értek a csalódások.

25L


2018. ápr. 8. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán ne ugyanazért a kapcsolatban lévő srácért kajtass évekig.

Miért történik ez veled? Hát, kérdezd meg magadtol miért csinálod ezt magaddal.

2018. ápr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tudom elfelejteni. Ő volt az egyedüli férfi, aki ha a közelemben volt,már attól boldog voltam. Nem tudom elfelejteni, hiába akarom.
2018. ápr. 8. 12:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha mindenki az első után feladná és nem látna ennél tovább, akkor mindenkinek ez lenne a baja. De aki boldog akar lenni az megérti hogy tovább kell lépni és tesz is érte. 7 éve amit csinálsz azt úgy hívják hogy beteges. Menj pszichológushoz
2018. ápr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!