Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megbántam, hogy elmentem...

Megbántam, hogy elmentem szavazni. Most ez mi?

Figyelt kérdés
Annyira hülye voltam, hogy elmentem, mert nálunk falun ez nagyon gáz volt.
2018. ápr. 8. 23:46
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

Falun még durvább dolgok mehettek mint városon, pedig itt is a mentél az utcán és szabályosan kérleltek hogy gondold át az utolsó percben, és lehetőleg a fideszre szavazz.

Na most ugyebár ahol utalványt, pénzt, kaját osztogatott a fidesz csóróknak, ott borítékolható volt a helyzet, azonban nem mindenhol jött ez be. A normálisabb ember az eszére hallgatott.

2018. ápr. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Micsoda? Kifejthetnéd egy kicsit!
2018. ápr. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. nem változott semmi

2. igen, durván beszólogattak, fideszeztek, meg bent voltak 12-en éy ki is pletykâltak

2018. ápr. 9. 00:03
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Nem dk-s pólóba kellett volna menni szavazni barátom...
2018. ápr. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Névtelenül szavazol egy fülkében. Senki se tudja hogy kire szavazol és nincs is közük hozzá. Akkor hogy beszéltek ki? Nem értem
2018. ápr. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Nyugi a faluk már csak ilyenek, itt nap közben tuti megindul majd a pletyka rovat hogy ki kire szavazott meg ki nem volt és miért nem volt stb.
2018. ápr. 9. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem erről az egészről ez jut eszembe:

https://www.youtube.com/watch?v=jIf8wnwzZ5M

2018. ápr. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%

Mit lehet ezen megbánni?

Megmondtad kire szavaztál?


Akkor csak annyi eszed van...

2018. ápr. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Dehogy mondtam
2018. ápr. 9. 08:30
 10/10 anonim ***** válasza:
47%

Lehet, hogy ilyen zárt közösségben mindenkinek azt kellene mondanod, amit hallani szeretne. Aztán bent meg arra ikszelsz, akire akarsz. Családon belül esetleg elmondod, de más előtt meg "igen, én is Orbánra, én is a Fideszre". :DDD


Ha faggatnak, nem szerencsés azt mondani, hogy nem mondod el, mert rögtön kitalálják, hogy nem a Fideszre (nem arra, akire ők) és máris neked támadnak.

2018. ápr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!