Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért panaszkodik mindenki...

Miért panaszkodik mindenki hogy sok a hülye a világban? Szerintem ez egy tök jó dolog.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 11. 09:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
28%
Hagyjátok már, csak önigazolást vár, hogy jó hülyének lenni. Veregessétek meg a vállát hogy igaza van! :) De úgy adja elő magát mintha az okosabb embereknek kéne rosszul érezni magukat amiért ők nem olyan buták mint a kérdező. Ha csak fele annyit képezné magát mint amennyit ilyen fszságok kiírásával tölt, már agysebész lehetne. Csak a provokáció itt a cél mert mindenbe bele tud kötni..vagyis azt hiszi, mert nagyon ostoba válaszokat ír.
2018. ápr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
#13-as Én konkrétan nem gondoltam semmilyen hülyékre. Csak felvetettem egy jelenséget amikor egyes emberek hülyének gondolnak másokat. Ezzel magukban valószínűleg ennyire ők maguk sem tudatosítják hogy pontosan mihez gondolják hülyének az adott embereket. Ebben a gondolatban valaki a saját szellemi képességét mások fölé helyezi, vagy másokat helyez maga alá, mindegy hogy melyik mert ahogy te is mondtad relatív, és csak egy neki kedvező különbséget vázol fel. És ennek pozitív tulajdonságnak a milyensége az mindegy. Hiszen nyilván csak kedvező lehet számára ha ebben a különbségben ő van feljebb. Vannak persze olyan jó tulajdonságok amiket mások élveznek rajtunk, de mi nem. Szerintem az ész, az pont egy olyan tulajdonságunk ami saját magunknak kedvez. De hát akkor ezt a gondolatot miért értékelik számukra összességében kedvezőtlennek ezek az emberek?
2018. ápr. 11. 12:28
 13/25 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket hogy csak ignoráljátok a 72%-os válaszolót.
2018. ápr. 11. 12:41
 14/25 A kérdező kommentje:
Kedves 72%-os válaszoló! Itt értelmes társalgás zajlik, köztem és a többi válaszoló között. Ez már sokadik utálkozó kommented. A válaszok felét csak te írtad és mindegyikben csak alaptalanul vádaskodsz, nem volt olyan válaszod ami értelmes, érdemi válasz lett volna és nem kizárólag csak provokáció.
2018. ápr. 11. 12:41
 15/25 anonim ***** válasza:
76%
Haha érdekes hogy én vagyok a provokatív miközben szerinted az az értelmes beszélgetés hogy jó hülyének lenni :) Attól még hogy te szeretsz ilyen lenni, még nem lesz jó dolog. Ahogy az se jó dolog ha valaki szeret kisfiúkat erőszakolni, de neki tetszik a dolog. És persze szerinted nem értelmes amit írok, de mivel saját bevallásod szerint egy ostoba semmitérő szar vagy és ezt be is bizonyítottad a válaszaiddal, nem mertem mélyebben belemerülni a témába mert túl primitív vagy hogy felfogd. Az ilyeneket én ivartalanítanám, nehogy véletlenül gyereked szülessen.
2018. ápr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
55%

Való igaz, hogy hülyék nélkül nem lenne ilyen vicces az élet, viszont sokkal könnyebb lenne.


"Sok törpe kivágja az óriást"


Ismered? Én évek óta szívok az ügyeleteees lükék miatt, mert bár ostobának ostobák, de annyira azért még értelmesek, hogy felfogják, hogy nekem "van valamim, ami nekik nincs", és emiatt elkezdenek fúrni...

"Dögöljön a szomszéd tehene is!"


Nekem egyszerűen elegem lett a magukat okosnak hívő, logikus gondolkodásra képtelen emberekből, akik mindenképp lenyomni akarnak. Fárasztó velük mindennap dűlőre jutni, mert nekik van igazuk, mert "csak".


A legviccesebb amikor az ilyen egyedek a releváns embereket kezelik szellemi fogyatékosként.


Félre ne érts, én nem állítom, hogy én vagyok a következő Nikola Tesla, de legalább ha nem értek valamihez, akkor nem teszem ki kirakatba a "tudásomat" arról a dologról, amihez inkompetens vagyok.


Remélem az egyetemen majd nem kell ilyen személyekkel hadakozni...

Üdv: 15/L

2018. ápr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
6%
Mi hülyék azért vagyunk hogy az okosoknak ne legyen olyan túl jó dolguk. Mi vagyunk a szálka a szemükben a kavics a cipőjükben és azért dolgozunk hogy ők is folyamatosan szenvedjenek ,és meneküljenek. És igen, ha lehetőség van rá tönkre tesszük az életüket is,a mienket már tönkretették ,mert ők meg lenéznek minket és kihasználnak ahol lehet. Ez egy örök háború és az okosok nem nyerhetnek soha, mert mi rengetegen vagyunk és egyre többen leszünk. Az egyszerűség mindig győz hosszú távon mert elhivatottsággal és agresszióval párosul. A gyomok simán lenyomják a kultúrnövényt, a vadság a kifinomultságot, a káosz a rendet. Esélyetek sincs nyerni.
2018. ápr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
66%
kérdező szerintem elmehetsz nigériába és megláthatod hogy milyen jó neked ha retardált emberek vesznek körül. Oda vagy való.
2018. ápr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
83%
"Az a baj a világgal, hogy a hülyék, mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vannak kételyekkel." (Bertrand Russel)
2018. ápr. 12. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!