Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért panaszkodik mindenki...

Miért panaszkodik mindenki hogy sok a hülye a világban? Szerintem ez egy tök jó dolog.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 11. 09:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezō, az a probléma, hogy a sok hülye a világon sok problémát kavar, tönkreteszi a környezetét magakörül, amit aztán az okosak kell helyre hozzanak, mások miatt okozott kárt javítsák.

Lehet, hogy te csak annyit látsz ebben, hogy kihasználhatsz másokat, de nem csak annyibōl áll az egész.

2020. ápr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

#21 "sok problémát kavar, tönkreteszi a környezetét magakörül"

Ez igaz, de az érvelésed hiányos.

A hülye embereket könnyű manipulálni, így ha még tönkre is teszik a saját környezetüket, a haszon amit rajtuk tudsz húzni azzal magadat ki tudod húzni ebből a helyzetből amit okoztak. Így csak saját maguk fognak szenvedni a saját hülyeségük miatt.

Viszont az se igaz hogy az okosoknak kell helyrehozniuk a dolgokat. Szimplán csak rá kell venni őket hogy fel töröljék maguk után a mocskot.

2020. ápr. 9. 15:07
 23/25 anonim ***** válasza:
54%

"Az ész a legigazságosabban elosztott dolog a világon.Mindenki azt gondolja ,neki több jutott mint másnak."


Ezt hivják dunning-kruger hatásnak, ami pontosan a legokosabb hülyék működését írja le.

2020. máj. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Te meglehetően ostoba vagy, kérdező.
2020. jún. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nekem sosem okozott oromet okosabbnak lenni mindenkinel, mert frusztralt, hogy nem ertik azt, amit en masodpercek alatt vagtam.

Kerdezo tovabbi fejtegeteseire. Nem, nincs szuksegem megerositesre, hogy en nem vagyok hulye, engem viszont elszomorit, mennyien azok.

2020. jún. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!