Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok introvertált?

Miért vagyok introvertált?

Figyelt kérdés
Introvertált lúzer vagyok,nem megy az ismerkedés se élőben, próbáltam magam megváltoztatni azzal, hogy bele kényszerítettem magam helyzetekbe,de semmi haszna😞

2018. ápr. 13. 06:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ezért sokan lenéznek,utálnak:(
2018. ápr. 13. 06:25
 2/11 anonim válasza:
Ne ostorozd magad. Fogadd el, hogy befelé forduló vagy hidd el, hogy sokaknak bejön az ilyen típus. Ha elfogadod, hogy ilyen vagy, megváltozik a kisugárzásod, nem leszel görcsös, te is szebbnek fogod látni a világot és téged is mások.Csak lazán.
2018. ápr. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Én is rendkívül introvertált voltam. Ha a szomszédok kint beszélgettek a házuk előtt akkor mindig visszafutottam a házba a fűnyírás közben. Ha rágörcsölsz sose lesz jobb én is ezt csináltam. Fogadd el és majd lépésről lépésre jobb lesz a helyzet. Meglepő, hogy az idő mennyit tud segíteni :D
2018. ápr. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én is introvertált vagyok, és biztos, hogy már az is maradok. ugyanakkor gyakorlással (nem 1x 2x 3x próbáltam meg, hanem kb, 14 éves korom óta minden andandó alkalommal igyekszem gyakorolni) szerintem barátságos embernek ismernek, a szomszédokkal néha én is beszélgetek (bár nincs igazán kedvem), viszont munkahelyen tökre ki tudok állni magamért, nem xarok be, beszélek megbeszéléseken, stb, ha nem gyakoroltam volna, ezekre nem lennék képes. ráadásul más csapatokból is sok embert ismerek, kiterjedt ismeretségi köröm van a cégen belül, mert igyekszem sokmindenben benne lenni, ismerkedni. Össze sem tudnám hasonlítani magamat azzal a 14 évessel, aki elhatározta, hogy jobb lesz a kommunikációja. De azt mindig is fogom érezni, hogy introvertált vagyok, és hogy nekem ezt erőltetnem kell. Látom, mások pl. milyen erőfeszítés nélkül ebédelnek együtt másokkal, nekem nagy nehezen sikerült egy fix partnert találnom, aki szintén totál introvertált :P
2018. ápr. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
67%

Akkor legyél csak utolsó büdös alpári mucsai tahó extrovertált!

Az introvertáltak JOBBAK!

2018. ápr. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A 4-es tök jól leírta. Habtéged zavar, amilyen vagy, kitartóan kell gyakorolni, és majd fejlődsz benne idővel. Másik variáció, hogy elfogadod a természetedet olyannak, amilyen, és nem próbálsz megváltozni. Bár szerintem a fejlődés egy olyan változás, amit érdemes bevállalni. Én is introvertált vagyok, nálam főleg munkahelyi szituációkban jön elő, amikor pl elmentünk partnerhez tárgyalni, csupa öltönyös okos férfi, én meg az alacsony kerekded nő, annyira bemagyaráztam magamnak, hogy nem vagyok komolyanvehető szakmailag, hogy minden alkalommal szépen le is blokkoltam. Aztán valaki egyszer rávilágított, hogy ez a megkülönböztetés csak az én fejemben létezik, valójában semmilyen objektív jel nem utalt arra, hogy ne vennének komolyan. Onnantól javult kicsit a helyzet, de persze sose lesz tökéletes. Ja csevegninse tudtam soha, de azt is megtanultam nagyjából. Sokszor szarul érzem maga közben, mert azt hiszem, levágják, hogy ez nekem milyen megerőltető, de ez is csak az én agyszüleményem, mert inkább úgy látom objektíve, hogy szeretnek velem cseverészni. Na ez hosszú lett, de a lényeg: hosszú évek sok gyakorlása, és vakamivel könnyebb lesz.
2018. ápr. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Tegnap óta tudom mit jelent az introvertál, de most már az extrovertált is tudom.: [link] Nektek nem sok, de nekem van ám barátaim és a legeslegjobb barátomat úgy hívják, hogy "google", de ott van még wiki, duckduckgo, yahoo, bing, yandex, stb. :D Bár én nem vagyok lúzer (talán), viszont introvertált annál inkább. Nehezen barátkozó típus vagyok, 14 éves koromban próbáltam változtatni rajta, de nagy nehezen pár nap múlva feladtam. Túl fárasztónak éreztem azt a megjátszást. Még mosolyogni is próbáltam a tükör előtt gyakorolva, hogy barátságosnak tűnjek, de csak ilyen arcokat tudtam vágni. 😕 😦😧😦😕 Mellesleg mindig azt hitték rólam, hogy valami rosszban sántíkálok, pláne amikor nevettem is közben. A lényeg, hogy ne akarj másnak látszani.
2018. ápr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, jól esett amit írtatok.:)
2018. ápr. 13. 21:11
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

Az introvertáltak miért lúzerek,te nyomorolrult extrós***nyaló?!


Az extrovertáltak nagypofájú,pörgős senkik

2018. ápr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én magamra értettem és nem gondolom azt, csak mások mondják.
2018. ápr. 28. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!