Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell zaklatniuk a...

Miért kell zaklatniuk a családnak verbálisan?

Figyelt kérdés
Röviden a lényeg, hogy suli mellett dolgozom, erre egyik nap nekem áll "édesanyám" , hogy én minek alszom. Én meg megmondtam az igazat neki,hogy kijár az alvás ennyi munka meg tanulás mellett, és az fáj a legjobban hogy nem csak hogy ilyen verbális zaklatásokat kapok, de mindezek mellett nyugtatókon kell élnem, plusz a 2 másik testvérem karolják fel, hol ott egyik még egy szakmát se végzett el. Semmibe veszik, hogy én ennyire török előre egyetem mellett. :'(
2018. ápr. 15. 01:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Miért nem kapok legalább szóbeli támogatást? Nem kell pénz megdolgozom érte....
2018. ápr. 15. 01:27
 2/11 A kérdező kommentje:
Sokszor már annyira nem bírom őket elviselni,hogy inkább elköltözöm barátomhoz.
2018. ápr. 15. 01:30
 3/11 anonim ***** válasza:
A költözés lenne a legjobb megoldás.
2018. ápr. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lényegében azért, mert látják azt, hogy a beszólásuk célba ér - hiszen téged zavar. Az lenne a legjobb, ha a szobád ajtaját kulcsra tudnád zárni, majd kialudnád magad, ameddig jól esik.
2018. ápr. 15. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy ahogy vannak,felejtsd el őket. Csak magadra koncentrálj és a barátodra. Ahogy a 4-es mondta,kulcsra zárt ajtónál aludj. Redukálj le velük minden beszélgetést. Amíg nem tudsz elköltözni addig talán így átvészeled. Ja es nagyon fontos: állj le a nyugtatóval!
2018. ápr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kulcsra zárt ajtónál vagyok, de attól még behallatszik a cseszegetésük, meg most pisiljek vödörbe? Lehet jobb lenne... Most is itt rikácsol. Mintha tenne értem bármit is. Nővéremnek meg nyalják seggét, fizetik az egyetemét(4 millió még) én meg 1000 ft-ot se kapok havi. Vicc
2018. ápr. 15. 15:29
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha a testvéreimtől nem kérnek pénzt engem miért kell csesztetni?
2018. ápr. 15. 15:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Fel a fülessel ès hajrá zene! Nem tudjuk miért bántanak és nem támogatnak. Sajnos erre nem is érdemes választ keresni. A lényeg,hogy te boldogulj!
2018. ápr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ma is rám támadtak, sajnos nem volt időm fülesre. :( Legközelebb alapból füldugóval alszom. :(
2018. ápr. 15. 16:02
 10/11 A kérdező kommentje:
Ma készültem ki a leginkább, szóval a nyugtatókkal nem lehet leállni ilyen életkörülmények között. De amint elmentem újra leállok.
2018. ápr. 15. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!