Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell zaklatniuk a...

Miért kell zaklatniuk a családnak verbálisan?

Figyelt kérdés
Röviden a lényeg, hogy suli mellett dolgozom, erre egyik nap nekem áll "édesanyám" , hogy én minek alszom. Én meg megmondtam az igazat neki,hogy kijár az alvás ennyi munka meg tanulás mellett, és az fáj a legjobban hogy nem csak hogy ilyen verbális zaklatásokat kapok, de mindezek mellett nyugtatókon kell élnem, plusz a 2 másik testvérem karolják fel, hol ott egyik még egy szakmát se végzett el. Semmibe veszik, hogy én ennyire török előre egyetem mellett. :'(
2018. ápr. 15. 01:25
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ma megtettem a feljelentést, azt mondták holnaptól nyomoznak és bírósági ügyre fog kerülni a dolog. Azt mondták az orvosi papír elegendő bizonyíték és foglalkozni fognak az üggyel.


Azt üzenem a sorstársaimnak is, hogy tegyenek az ügyükben és ne hagyják az elnyomást!!

2018. ápr. 15. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!