Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért nézik le azt...

Az emberek miért nézik le azt az embert aki másabb?

Figyelt kérdés
Pl.: metált hallgat a mostani fos pop helyett, full fekete ruha. Még mielőtt valaki írná hogy ez az ember akit most levázoltam az én vagyok annak mondom hogy nem csak nekem is beszólnak a külsőm miatt és csak érdekel hogy miért.

2018. ápr. 15. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem kell másokkal foglalkozni! Engem is sokat piszkáltak....de megtanultam hogy nem szabad másokkal foglalkozni...ilyenek az emberek.

Én undorítónak tartom a mai társadalmat, ha nem követed a divatot, nincs pénzed egy senki vagy.

Az emberek többsége ilyen...

Maradj olyannak amilyen vagy! :)

2018. ápr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem az a célod, hogy mindenkinek tetsszen a stílusod, akkor lesznek utálók. Ezt el kell fogadni. Hidd el, még az is jobb, ha nyíltan nem kedvelnek, mint amikor észre se vesznek. Én a ronda pillantásokra mosolyogni szoktam régen, vagy volt, hogy bámult valaki, mikor még kék hajam volt és addig vágtam a pofákat, míg zavarba nem jött :D De ma már az se érdekel, ha beszólnak az utcán,vagy hallom, hogy a kinézetemet tárgyalják *meglepően sokan hiszik azt, hogy, mert füles van a fülemben, nem hallom*, olyan szinten túlléptem mások véleményén.
2018. ápr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Metált hallgatok, feketében járok, és soha nem szóltak be a külsőm miatt. Lehet azért, mert nem acélbetétesben és szakadt ruhákban járok, hanem elegánsabb holmikban. Egyszerűen azért, mert azokban érzem jól magam.


Ha kitűnsz valamivel a sok "egyedi vagyok egyedi a stílusom, véletlenül pont egyforma vagyok mindenki mással mert egyencuccok egyenfrizura, egyenszoli, de egyedi vagyok" ember közül, megbámulnak. Ha nem tetszik, amit látnak rendszerint elfordulnak, legfeljebb hosszan megbámulnak. Kérdem én: és?

2018. ápr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt igazából ők sem tudják reálisan megmagyarázni. Talán mert addig sem a saját nyomorukkal kell szembenézniük.
2018. ápr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat
2018. ápr. 15. 13:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen az emberi természet, de sokan mindegy hogy nézel ki, elfogadják, nem néznek azért le.
2018. ápr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mert sajnos ilyenek az emberek legtöbbsége. Sztereotípiákra építkeznek, hogy a metal durva, ijesztő, és aki azt hallgatja, az biztos sátánista köcsög. Egyébként az ilyenekkel nem kell foglalkozni. Légy büszke rá, hogy kilógsz a sorból.
2019. jún. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!