Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan vegyem rá magam a...

Hogyan vegyem rá magam a kevesebb telefon nyomogatásra?

Figyelt kérdés
Ha van egy kis szabad időm egyből a telefonért nyúlok, napi kb 2-3 órát biztos nyomkodom ebből nagyrészt az Instagram-ot.
2018. ápr. 15. 20:31
 1/5 anonim válasza:
Velem is ez a gond!Csak én kb az egész szabadidőmet ezzel töltöm,nem tudom magam rávenni a tanulásra sem,de szerencsére egy van ami leköt;a sport.Próbáld ki te is
2018. ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is sportolok, de az napi max 1 óra. Ez a telefonozás ilyen nép betegség lett mert suliba is szünetben mindenki nyomja és így én is unalmamban ezt teszem.
2018. ápr. 15. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki ezt az appot, szerintem cuki:


[link]

2018. ápr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
További ötletek: használd valami értelmesebbre (Duolingo, ReadLang - ehhez nincs app, de a webes felület elmegy telefonon is), vagy játsszatok valami csoportos játékot a haverokkal. Nekem a SpaceTeam a kedvencem, próbáljátok ki angolul, úgy kegyetlen.
2018. ápr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

El kell adni,vagy bedobni a folyóba,és venni egy teljesen alap régi telefont.

Én direkt nem veszek okostelefont pont ezért,nem szeretnék a nyáladzó függők közé tartozni.

2018. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!