Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért állok negatívan sok...

Miért állok negatívan sok dologhoz? Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem mindenben a rosszat látom meg először, sajnos meg ha sok ember vesz körül annyira beparázok meg egyszerűen ha idegennel kell beszéljek vagy lefagyok vagy annyira halkan beszélek,meg olyan lassan tudok megnyílni az embereknek..lehet azért is mert nincs önbizalmam..bocsi ha elég hülyen fogalmaztam
2018. ápr. 15. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindennek van jó ės rossz oldala. Biztos ezeket a tulajdonságokat is meg lehet közelíteni pozitív oldalról nézve.
2018. ápr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni a véleményalkotást, a beszédet, és egyre erősebb leszel mások és magad előtt is. A tükör előtt, vagy otthon, szutációkat kiötölni, majd levezetni, és így erősödsz (logika, beszéd, konfliktuskezelés, stb. terén).
2018. ápr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat :) csak hát akkor is ezért ez nehez,már ha hallom hogy sugdoloznak az az első gondolatom hogy biztos rajtam ...
2018. ápr. 16. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!