Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőként ha bepróbálkozok egy...

Nőként ha bepróbálkozok egy pasinál, de az elutasít, akkor hogyan éljem meg?

Figyelt kérdés

Régóta tetszik, de eddig a tanulmányaimmal foglalkoztam s nem volt időm szerelemre. Elhatároztam nagy nehezen, hogy ha nem történik semmi, akkor bejelölöm facebookon és ráírok. A bejelölés megtörtént, a gond az, hogy láttam neki feltéve egy képet egy csajjal. Nem tudom, hogy együtt vannak-e, az életeseményeknél tavaly együtt voltak, mostanra nincs semmi megjelenítve. Benne van a pakliban, hogy elutasít, de hogy éljem akkor meg, ha sokszor látom mostanában futólag. Vagy egyáltalán ne is foglalkozzak vele?

25L


2018. ápr. 16. 08:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, ahogy egy férfi fordított esetben. Vagy vállrándítás, vagy óvatos közeledés a való (és nem virtuális) életben.
2018. ápr. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem igazán értem a kérdést. Ha akarsz valamit tőle, ráírsz. Ha válaszol, folytatjátok az ismerkedést, ha nem, akkor továbblépsz. (Igaz, amikor egy férfi próbálkozik ezzel, le szokták hurrogni, hogy a Facebook nem társkereső oldal.)
2018. ápr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ismer, mivel pár utcával arrébb lakik. Amikor még nagyon fiatal voltam próbálkozott nálam, majd rá 3 évre megint. Nem tudom, hogy kaland kellett neki, vagy sem, de sokszor azon kaptam őt, hogy bámul s mosolyog rám. Azt tudom, hogy volt neki majd 3 évig egy barátnője, de nem tudom, hogy együtt vannak-e még. Ezért félek, hogy mi van ha igen, s akkor rajtam röhögnek majd.
2018. ápr. 16. 09:41
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Benne van a pakliban, hogy röhögnek rajtad, mint ahogy te is röhöghettél rajta, amikor bepróbálkozott. Reménykedj, hogy nem általános iskolás szinten áll, és nem fog röhögni.
2018. ápr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én nem röhögtem rajta, sőt senkin nem röhögök, aki bepróbálkozik.
2018. ápr. 16. 11:11
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Nos, ha te már 2x is elutasítottad, miből gondolod, hogy egyáltalán érdekled-e még ezek után?
2018. ápr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de első alkalom után se tudhattam, mégis bepróbálkozott, ha kicsit bénán is.
2018. ápr. 16. 12:00
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

6-osnál a pont!


Két elutasítás után valószínűleg föl se merül benne, hogy komolyan akarsz tőle valamit. Két esetet tudok elképzelni:

1. visszajelöl FB-n és nem foglalkozik veled tovább;

2. vissza se jelöl, mert abból indul ki, hogy úgyis csak hülyíted.

2018. ápr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem facebookon kene intezned, hanem szemelyesen. Ha meg mindig a baratnojevel van es tisztesseges ferfi, akkor megmondja elore, hogy ne haragudj, de baratnom van es nem hulyit, sem a parjaval nem tol ki. Ezek a bejelelolom visszajelol e vagy sem dolgok olyan komolytalanok es gyerekesek.
2018. ápr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Addig semmiképpen ne próbálkozz facebookon, amíg nem tudod, hogy van- barátnője. Valóban jobb ezt személyesen intézni. Ha meg visszautasít, "túléled". Ő is kibírta, hogy kétszer visszautasítottad.
2018. ápr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!