Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elhagytam a baratom, mert egy...

Elhagytam a baratom, mert egy narcisztikus szemelyisegzavaros, akitol semmit nem kaptam nehany jo szon es jo szexen kivul. Azota nem jelentkezik. Miert?

Figyelt kérdés
elmeletileg nem hagyjak a predajukat veszni, es az 100%, hogy teljesen odavan ertem, bar nem szeret. Odavan jelentese: kulsomet imadja, a szexet is. Mindent megkapott minden teren, amit kert. Csak en ismerem igazan, velem oszinte, es onmaga lehet. Osszefoglalva: tokeletesen etettem az egojat (tester, lelket).

2018. ápr. 16. 18:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Ne áltasd magad azzal, hogy veled őszinte.
2018. ápr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%

Te irtad, elhagytad, miert kene jelentkeznie? Ha elhagytad es nem kaptal tole semmit, akkor miert foglakozol vele?

O lehet, hogy ugy van vele, minek keressen ha szakitottal vele?

2018. ápr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%

Butuska vagy. Aki nárcisztikus az elhiteti veled, hogy téged akar de nem így van. Már a következő nő körül forognak a gondolatai. Hidd csak, de nem tudhatod szeretett-e ahogyan azt sem valóban tényleg olyan kielégülést adtál-e neki. Lehet csak azt akarta azt hidd, te vagy miss tökély.

Ő nárcisztikus te pedig beképzelt vagy. :D


21/F

2018. ápr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Olyan nehez es ertelmetlen. Probaltam mar kirakni, mindig visszafogadtam. Talan tudja, hogy ez mar vegleges? Par honapja is veglegesnek gondoltam, probalkozott, es visszafogadtam. Most nem tennem, csak tudni szeretnem, o hogy van.

Koszonom a valaszokat.

2018. ápr. 16. 18:37
 5/23 anonim ***** válasza:
77%

Nagy valószínűséggel ő csak kihasznált téged amíg nem szakítottál vele.

Ha tényleg oly jó lennél, jó lett volna neki veled akkor futna utánad. Dehát nem így van.

2018. ápr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bekepzelt, hidd el🙂 Teljesen kiismertem, es o kimeletlenul oszinte. Nincs mas no, ez 100%, most ebbe nem mennek bele reszletesen. (O demiszexualis, ha tudod, mit jelent)
2018. ápr. 16. 18:39
 7/23 A kérdező kommentje:
Utolso, koszonom. Valoszinuleg igazad van. Megsem vagyok neki olyan jo, bar a szakitaskor azt mondta, hogy de az vagyok.
2018. ápr. 16. 18:41
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem en pontozok le senkit, mindenkinek ment a zold.
2018. ápr. 16. 18:42
 9/23 anonim ***** válasza:
82%
Mivel már többször kiraktad, talán rájött, hogy "ennyi volt".
2018. ápr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
56%
Mondjuk, ha ennyire érdekel, hogy van és miért nem jelentkezik, "próbalkozik" újra, akár azt is gondolhatnánk, hogy neked is hiányzik. Meddig voltatok együtt?
2018. ápr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!