Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Totál ki vagyok az anyósomtól!...

Totál ki vagyok az anyósomtól! Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Roviden a sztori. Legelejen, annyira mezes mazos volt, teljesen bedoltem neki. Kb egy fel ev kellett hogy rajojjek valami nem stimmel. Lassan kezdte, de ma mar nagyon durvan becsmerel. Nem elég, hogy a párommal már a 3. hitelét veteti fel (az anyós nem dolgozik, életében soha nem dolgozott csak a férje), es az osszes sporolt pénzunket elkérték, hogy majd vissza adják (azota semmi). Mai napig a 30 eves fiát be akarja takargatni, simogatja, dédelgeti, kiszolgálja, öltözteti mikor nálunk vannak. Annyira rafinált, állandoan beadja hogy ők szegények(ez egyébként nagyon nem igaz) és pityereg. Mikor nálunk vannak minden nap el kell menni a boltba, es minden nap minimum 30e Ft-ot kolt, szinte semmire... (termesetesen a mi penzunkből). Párommal már beszeltem erről, de nagyon nagyon jó lelke van, es mindig azt mondja hogy "ők a szüleim..segítek nekik mindenben". Kiveszi az irányitást a kezemből ha átjönnek, ő főz ő csinál mindent én ne nyuljak semmihez. Lop a konyhámból.(párom még RÁM förmedt, hogy feltételezhetek ilyet, de mikor a saját anyja valja be hogy ez történik egyszerüen elmegy a füle mellett). Mikor anyukám küld nekem vmi segitséget, például húst, vagy egyéb háztartásbeli dolgot, elveszi, mondván ami az enyém az az övé is... Becsmérel, hogy ezt nem jól csinálom, azt nem jól csinálom. Folyamatosan beszél, hogy mit hogyan kellene(de egyébként pont ez az hogy ők nem csinálnak semmi értelmeset..), megmondja hogy nekem hogy kellene éreznem magam, hogy nekem mi a jó, én mit akarok.... mindent azt hiszi ő jobban tudja. Aztán fel van háborodva, hogy a párommal nem haladunk az életben. Párom is tudja, hogy ő miattuk nem tudunk lépni, mert vissza húznak, de nem szól semmit. Én bennem meg csak megy megy a pumpa, és nagyon félek egyszer kirobban...A páromat állandóan félre hívja hogy engem beszéljen ki. Előttem már a pénzes dolgokat fel sem meri hozni, mert tudja hogy nagyon haragszom értük. Idegileg már nagyon ki vagyok. A párommal ketten minden tökéletes lenne, nagyon szeretjük egymást, de még is neki ad igazat és félek ez tönkre teszi ami kettőnk között van.
2018. ápr. 17. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Nem akarlak megbántani, igazán, de ti nagy balekok vagytok, nincs mit tenni.

Ha anyuci pici fia ad pénzt, hát, ez van, vedd tudomásul, hogy ő ilyen s lépj vagy beszélj vele, bár szkeptikus vagyok...

De te se vagy sokkal jobb, mert neked nem is anyád, mégis beengeded, pénzt költesz rá meg minden... S nem beszélgetsz el komolyan a pároddal, hogy ti vagytok egy pár, melletted kell állnia és nem anyucit pénzelni s védeni. Nem lehet az a kapcsolat olyan tökéletes, ha nem tisztel a párod eléggé...

2018. ápr. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben szakítanék, mert nem én állok a társamnál az első helyen. Futhatsz még néhány kört, de aki ennyire a szülei hatása alatt van, szinte biztosan nem fog változni.
2018. ápr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked anyuci kicsi fia kell, akkor húzd még a dolgot. Szerintem nem fogsz szakítani, pedig már rég meg kellett volna tenned. Azt mondod, hogy nem haladtok az életben, de még is meddig vársz még? Hidd el, sose fog megváltozni vagy legalábbis nagyon kicsi rá az esély. Nem értem miért vagy benne te is a dologban, mert hiába panaszkodsz itt, a sarkadra mégsem állsz.
2018. ápr. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"A párommal ketten minden tökéletes lenne"

Frászt. Ez egy vérfertőző viszony.

Nem szülő-gyermek kapcsolat.

Ezért van baja veled a nőnek.

Ha minden rendben lenne, csak egy férfit kaptál volna nő nélkül. De ezek egy párt alkotnak.

2018. ápr. 18. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Le kellene lépned minimum egy hétre anyádhoz. Aztán addig döntse el a párod hogy az anyjával vagy veled akar élni.
2018. ápr. 18. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Phfujj de beteg. Az anyja szerelmes a kölkébe? A kedves "párod" meg asszisztál? Szép lehet. Hát,ha neked anyuci kis fiacskája kell akkor vess magadra. Én már a második ilyennél dobbantottam volna onnan. Szerencsétlen balfácánok...
2018. ápr. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A párod nagyon anyámasszonykatonája, aki anyucinak mindent megtesz, elnéz. Szerintem meg kéne ejtened egy nagyon komoly beszélgetést a pároddal erről a dologról, én biztosan nem szeretnék így élni a helyedben és változtatást kérnék a barátomtól.

Az én párom is kicsit ilyen a tesójával együtt, 30 évesek vagyunk és a szüleinek egyfolytában segíteni kell anyagilag, ugrani, ha nekik kell valami, pedig makk egészséges emberek, nincsenek rászorulva, mégis ez van.

2018. ápr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Te hogy tudsz egy ilyen pelenkás kisfiúra férfikként tekinteni?!


Őszintén. A kedves párod egy tutyimutyi töketlen kisgyerek, semmi több.

2018. ápr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!