Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek pedofil vagyok? 16/F

Szerintetek pedofil vagyok? 16/F

Figyelt kérdés
Már tavaly is észrevettem, hogy megnézem a 6-12 éves kislányokat, de nem szenteltem rá nagy figyelmet. Most viszont... Igazából szexuális vonzalmat nem érzek irántuk, úgyhogy össze vagyok teljesen zavarodva. Nem tudom minek nevezzem ezt.

2018. ápr. 19. 22:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"A pedofília (a görög παῖς, "gyermek" és φιλία "szeretet" szavakból) a serdülőkor előtti gyermekek iránti szexuális vonzalom, melyet a pszichiátria mentális betegségnek minősülő parafíliaként tart számon.[1] A pszichiátriai betegségeket rendszerező DSM V a serdülőkor előtti életkort maximum 13 évben határozza meg, és pedofilnak az ilyen gyermek iránt vonzódó személyt tekinti, amennyiben az betöltötte a 16. életévét vagy legalább 5 évvel idősebb a gyermeknél, aki iránt vonzódik"


Oké, a 18-ra rosszul emlékeztem.

2018. ápr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Ha nem érzel szexuális vonzalmat, akkor nem vagy pedó. Én éreztem és érzek. 40/F
2018. ápr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ezekszerint akkor nem vagyok pedofil, viszont akkor miért nézem meg őket? Miért tartom őket szépnek, aranyosnak? Annyira zavar ez!
2018. ápr. 20. 16:35
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, azért az sem mindegy, hogy pontosan miket nézel meg rajtuk.
2018. ápr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Utolsó: Az arcát, a testalkatát, a lábát... De popsit meg ezeket nem!
2018. ápr. 20. 16:59
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy megnézed őket még szerintem nem akkora baj. Én lány vagyok, ha elmegy előttem egy kisgyerek én is megnézem őket (mondjuk én csak az arcukat). Nem pedofíliából, egyszerűen csak van amelyik cuki, vagy van amelyik gyerek szebb mint a többi, ez van, esetleg aranyosan van felöltöztetve és megmosolygom őket.
2018. máj. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 évesen nagyon szépnek tartottam egy 12 éves kislányt és jóban is voltam vele, ami miatt persze sokan azt hitték, hogy pedofil vagyok, pedig nem voltam és nem is vagyok az. Most 26 évesen is észreveszem a szép 12 éveseket, de még a fiatalabbakat is.

Addig ameddig nem érez irántuk az ember szexuális vonzalmat, addig nincs gond. Különben is, az ember akaratlanul is megnézi a számára szép ”dolgokat”, legyen az ruha, táj, kép vagy akár egy gyereklány.

2018. máj. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!