Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Innen hogyan tovább? Nem...

Innen hogyan tovább? Nem látom a kiutat.

Figyelt kérdés

A helyzet röviden és tömören annyi, hogy szeretnék továbbtanulni, ezért úgy döntöttem dolgozom, itthon.. Olyan helyen lakom, hogy nulla lehetőség de a makacs fejemmel úgy voltam, hogy megcsinálom, méghogy nem lehet dolgozni. Ment is a dolog, csak egy tanfolyam ami pontot adott volna, nem indult, nekem meg a munkanélküliség volt a feltétel, hát felmondtam. De átvertek vele, azóta 70%-ban munkanélküli voltam... a helyzetben teljesen összeomlottam, decemberben pszichiátriára kerültem, úgy voltam, hogy a nevemet se tudtam leírni, itthon meg egyszerűen kikészültem, mert nem lehet a 4 fal között ülni és baszni a rezet, ebben az ember tönkremegy.....

Most 1,5 hónapja dolgoztam, kirángatott a totál elmebajból szerettem is csinálni, erre ma meg mikor dolgoztam odajött hozzám egy kisfőnök és közölte velem, hogy kirúgtak, mivel "visszaesett a termelés, nem kell ember". Totál összeomlottam megint. Az irodában meg két perc alatt elintéztek egy pici papírral, meg mikor leadtam a kártyám közölték, hogy megtarthatom a kulcstartót. :(


Fáj az egész. Úgy meg pláne, hogy keményen hajtottam, meg dicsértek, meg már műszerésznek tanultam elvileg.


De nem is ez érdekel meg a pénz, hanem ahogy jártam, az összkép. 2 évet dobtam el gyakorlatilag, és ebben a 2 évben csak őrlődtem és tönlrementem. Semmi lehetőség itt a közelben de a fél megyében se, tényleg kajakra semmi, egyszerűen rettegek attól, hogy visszaesek abba az állapotba, amiben voltam, mert nekem akkor végem. Be van adva a jelentkezésem, meg 100%, hogy felvesznek de szeptemberig én megőrülök itthon, és ha arra gondolok, hogy a legszebb éveimből ment a levesbe ennyi, ráadásul így, akkor bekattanok. Egy pici faluban lakom a semmi közepén. Mi lesz velem, mit csináljak? Már eddig is a határán voltam hogy kárt tegyek magamban, így kell elintézni egy fiatalt, aki dolgozni is akar? :(


2018. ápr. 20. 19:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg annyi, hogy már totál megértem azokat akik wc-t takarítani is de elhúznak innen.
2018. ápr. 20. 19:43
 2/3 anonim ***** válasza:

Esetleg olyan melót keresni, ahol vagy megoldott a munkába jutás, és hazajövetel (pl. céges busz) vagy fizetik az utazásodat.

Otthon dolgozgatni esetleg? Ház körüli munka? Nekünk például mindig akad valami tennivaló. Fizetést ugyan nem kapunk érte, de legalább leköt :D

Facebookos csoportban vagy hasonló helyen meghirdetni magad.


Megértem hogy csalódott vagy. Én 16-17 évesen ugyanezt éltem át. Eldugott falu 0 lehetőséggel, folyton a négy fal között. Néha akadt meló, de az is hamar véget ért. De ezt a kis időt még muszáj kibírni sajnos. Gondolj arra hogyha felvesznek arra a helyre ahol továbbtanulni szeretnél, majd milyen jó lesz :D Emiatt ne vágd tönkre magad. Két év nem a világ vége, még mindig fiatal vagy és nagyon sok lehetőség áll előtted :D


Remélem egy kicsit tudtam segíteni ^^

2018. ápr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,ahogy az előző is írta,felvesznek és jobb lesz minden végre. Az idő miatt meg ne aggódj,én 3,5 évet vártam így elzárva egy kis szros faluban,0 munkalehetőséggel,továbbtanulni meg nem volt pénzem,egyik depresszió hullámból a másikba,szóval megértelek. Az a 2 év még bőven belefér,nem vagy elkésve semmivel.
2018. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!