Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennyire ellenszenves kennék...

Ennyire ellenszenves kennék neki? Én is nézzem levegőnek?

Figyelt kérdés

Srác vagyok és nemrég kerültem új gimibe.

Van egy lány osztálytársam,aki furcsán viselkedik.

Nem viselkedem bunkón senkivel,próbálok mindenkivel kedves lenni,bár alig 2 hete járok oda.

Nem egyszer előfordult,hogy ha vége volt a tanításnak és mentem haza,akkor ő már ott volt a suli kapujában a pasijával és amikor meglátott,akkor gyorsan hátatfordított,hogy ne kelljen köszönni,gondolom.

Máskor ül a suli előtti padon és amikor meglát,akkor gyorsan a kezébe teszi az arcát.

Ennyire ellenszenves lehetek neki?

Még szinte nem is ismerjük egymást.

Nézzem én is levegőnek őt?


2018. ápr. 21. 09:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Introvertált és nincs kedve új emberrel kontaktolni, nehogy odamenj hozzá beszélgetni. Van az úgy.. Se se szeretek ismerkedni, ettől függetlenül nem biztos, hogy akit kizárok az ellenszenves. Csak nem érdekel és nem akarom megismerni. :/ Mi ilyenek vagyunk.
2018. ápr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!