Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem szeretek emberek közt...

Nem szeretek emberek közt lenni, mas is van igy?

Figyelt kérdés

Kuldöldön élek, teljesen egyedul leszamitva a kiskamasz gyerekem .

Az utóbbi evekben voltam munkanelkuli es habar nem volt jó , de mindig a pihenes több szabadidö miatt magamra találtam, lefogytam , szepitkeztem , filmsztar kinezetem kezdett lenni , ahogy munkat kapok, jön a stressz, hizas, csalódás az emberekben, aljassággal szembesules naponta, irigyseg, sokszor az az erzesem hogy még a levegöt is sajnálják, amit belélegzek.

Nem találok egy olyan humoros , kedves embert akivel ereznem h privat is összejárnék

En nyilt vagyok, humoros, mindig nevettetem az embereket , mindig mosolygok , habar sokszor semmi okom.

Azert az se jó hogy csak egyedullet alatt érzek megnyugvast, boldogsagot , mert igy egyedul maradok életem végéig .

Lehet es kell ezen változtatni ?

40/ N



2018. ápr. 21. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is így vagyok. A szűk család körében nem, de idegenekkel egy légtérben rámtör a szorongás, izzadni kezdek, görcsbe rándul a gyomrom. Tudom, hogy pont azzal lehetne ezeket legyőzni, ha minél többet járnék társaságba, de nem bírom elviselni ezeket a szörnyű érzéseket, amelyek ilyenkor a hatalmukba kerítenek.
2018. ápr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem , Én nem szorongok , hanem csalódom bennuk milyen kicsinyesek , korlatoltak,irigyek
2018. ápr. 21. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Tanulj valamilyen küzdősportot, ami nemcsak testi-, hanem szellemi önvédelemre is megtanít. Az a baj, hogy nálunk is ez megy, hiába is próbál az ember ellene védekezni: amelyik "kutya nem ugat egy falkába, abba belemarnak" metódus megy itt is. Két lehetőség van:

a, vagy felveszi az ember a küzdelmet (lásd az első soraimat);

b, vagy teljes mértékben az együttműködés keretét hangoztatva kitart önmaga álláspontja mellet (ezt nem önzőségnek nevezném, hanem egyfajta szilárd személyiség kialakítására törekszik);

c, vagy megalázkodik és bedarálja a gépezet.


A humor nagyon jó dolog, mindig is vidd be az életedbe, mert könnyebb vele átvészelni az életet, valamint hátha más is rákap, és ahelyett, hogy áskálódna, harcolna, helyette ő is humorral hengerel le a jövőben másokat:).

2018. ápr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem mondtál új dolgot.

A munka és a munkatársak károsak az egészségre.

Aki megteheti érthető,hogy nem dolgozik.


Én is egyedül érzem magam jól,és úgy is szeretném felépíteni az életemet,hogy minél többet lehessek egyedül,és úgy tudjak megélni,hogy lehetőleg minél kevesebbet kelljen emberekkel érintkezni,kapcsolatba kerülni.

29/f

2018. ápr. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos hiába mondjátok neki,hogy pl "járjon küzdősportra"


Attól még az emberek nem változnak.

Tényleg az egész rendszer úgy van kiépítve,hogy alul ölik egymást az emberek legjobban,eltapossák a másikat.

Van,aki még élvezi is,hogy szemétkedhet.


Az emberek addig kedvesek,amíg anyagi biztonságuk megvan,és nem kell rommá dolgozni magukat.

2018. ápr. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!