Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 25-30 éves pasi nem kell már...

25-30 éves pasi nem kell már senkinek?

Figyelt kérdés

21 éves koromig dunát lehett volna rekeszteni annyi csajom volt kb 23-4 éves koromig ittam, drogoztam, minden szart csináltam közben és akkor nem volt "semmi baj" ezzel.



Majd 25 évesen jelenleg ennyi vagyok megkomolyodtam, mindent abbahagytam tényleg mindent elkezdtem épitgetni az életemet, kocsit vettem anyagilag stabilizáltam magam ilyesmi és kajakra szarnak rám vagy simán csak furcsának tartanak.



Őszintén szólva én nem értem mivan az emberekkel, de nekem az jön le hogy egy 25 éves pasi a mai korban már öregnek számit és senkinek nem kell max csak addig amig nem talál egy fiatalabbat.


Kapuzárási pánikom van néha ez miatt, bár őszintén szólva nem annyira erős de azért érzem...


Mi a vélemenyed erről?



2018. ápr. 22. 12:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
41%
Nyugi már,fiatal vagy, dehogynem kellessz senkinek
2018. ápr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%

"23-4 éves koromig ittam, drogoztam"


Lehet, hogy ez meglátszik rajtad.

2018. ápr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
90%
Az hogy az irásodból lejön, hogy agyilag zokni vagy, es ezt sok csaj megérzi....
2018. ápr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

nekem biztosan nem kell.

25/f

2018. ápr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem dolgozz a jellemeden.

Talalkoztam en is,olyan fiuval,akin tenyleg erezni lehetett,hogy hasonlo eletvitelt folytatott,pedig intelligens volt es minden rendben volt vele,de valahogy ereztem,hogy nem erzi magat eleg "tisztanak" hozzam kepest.

Ha nem is vagy vallasos olvasd a B ibliat pl. A peldabeszedeket,szellemileg es lelkileg meg tisztulnod kell.

Lehet hogy tudat alatt nem is tiszteled magad a multad miatt...

Sok minden lehet.En altalaban jol megerzem a dolgokat.

Szoval testileg megtisztultal de lelkileg meg nem.

2018. ápr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Hol próbálsz barátnőt keresni magadnak amúgy? És nem, nem vagy öreg, mással lehet gond.
2018. ápr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Bibliát elkezdtem olvasni, hit gyülekezetbe is jártam abban van valami hogy lelkileg nem érzem magam elég tisztának ennek ellenére.


Bulikban próbáltam eddig, vagy közeli ismerosnèl.


A lányok azt mondják hogy kicsit olyan “perverz” a kisugarzásom...viszont mar nem úgy elek mint eddig igazából nem tudom mi a megoldás.

2018. ápr. 22. 12:37
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Szétcsaptad az arcod a droggal, piával.

Hiába vagy fiatal ez bizony ott marad a képeden. Plusz az agyadnak is betett ebből adódhatnak az átlagtól eltérő, fura dolgaid.

Ezért nem kell úgy élni mint te, mert kiélt lesz a fejed, jellemed.

2018. ápr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
0%
vagy visszatérsz a régi életviteledhez, vagy lemondasz a nőkről, normális férfiakat nem sokra tartják a nők
2018. ápr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Akkor mindegy lehúzom magam a WC-n
2018. ápr. 22. 12:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!