Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ronda pasi vagyok, aki senkine...

Ronda pasi vagyok, aki senkinek se kell. Hol találok Budapesten csúnya nőket, akik szintén senkinek se kellenek? Van egyáltalán ilyen?

Figyelt kérdés
Csak mert láttam már igen ronda lányokat, akiknél még én is meggondolnám, de még nekik is van pasijuk. Viszont baromi sok pali van - olyanok is akik viszonylag jól néznek ki - de nem volt még soha senkijük. Ekkora lenne az arányok közti különbség? Mert hát ugye nem sokan szeretnének egyedül maradni, főleg nem 20 és 30 között.

2015. febr. 15. 00:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

ennél rondább vagy szerinted?

[link]

2015. febr. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
59%

Keletiben.:)) Amúgy nem tudom. Rá kéne ébredni, hogy a külső nem lényeg. Olvass sokat, legyen jó szöveged, humorod és nyert ügyed van. És férfi létemre kimondottan előnytelen vagyok. Magas, de jócskán sovány(és randán nő az arcszőrzetem és szemüveges vagyok és szőke hajú, de sötét szemöldökű). Az a kategória, akinek mindenki megjegyzi, hogy többet kéne ennem. Ennek ellenére a barátnőim szinte mind 10/9-esek voltak. Jártam annó színészkedni és megnőtt az önbizalmam. Egy fullos csajra nem szabad úgy tekinteni, mintha elérhetetlen lenne. Csábítani kell, határozottsággal, humorral. Nekem ez mindig bejött.:)


22f

2015. febr. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
A színészkedéstől megnőtt az önbizalmad?
2015. febr. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
77%

Én is csúnya vagyok, de nagyon. De mégis, isten tudja, de sikerült összejönnöm egy nagyon szép lánnyal.

Kiálló fogak, körbe hát, semmi izom, aránytalan testalkat, folyton depresszióban és mély apátiában vagyok, sőt, még munkám sincs, meg érettségim sem. De mindezek ellenére is sikerült találnom egy gyönyörű lányt, ilyen igazi cica arcút. :-)

Aztán, a bennem lévő megfelelési kényszer, plusz a hülyeségeim, meg a hisztijeim miatt, elrontottam az egészet.

Szerintem nem az a nehéz, hogy szerezz egy csajt, hanem az nehéz, hogy ha megszerezted, legyőzd magadban a félelmet, a félelmet attól, hogy nem bízol meg benne, hogy elhagy egy "jobb" valakiért, aki jobb képűbb mint te, akinek jobb a testalkata mint neked, akinek van munkája, és tele van célokkal. Akinek van önbizalma, stb...

Az lesz a nehéz, hogy legyőzd majd a benned lévő félelmet, a gyengeséget, és vakon bíznod kell majd benne, hogy igenis a saját akaratából van veled, és igényli a társaságod, és adja neked a szerelmét és a hűségét. Az önbizalom a lényeg szerintem, és az addig nem lesz, míg nem fogadod el önmagad, úgy ahogy vagy. Ha ezen túl vagy és bízol magadban, és tudod, hogy megtudsz tartani egy lányt magad mellett, és elfogadod, hogy veled van, szívedet lelkedet beleadva szereted....ő is viszonozni fogja ezt, és el kell majd hinned ezt. :)))

Mindig azt hittem, hogy a világ legnehezebb dolga az lesz, hogy összejöjjek egy lánnyal, aztán összejöttem vele...és bebizonyosodott, hogy megtartani, sokkal nehezebb, úgy képtelenség, ha nem bízol magadban...

Ha visszamehetnék az időben, a külsőm lenne a legutolsó dolog amivel foglalkoznék, sokkal inkább a bennem lévő félelmeket irtanám ki magamból.


Én ezt vontam le, abból ami velem történt. :)


22F :DDDD

2015. febr. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

3-as: Igen. Középiskolás koromban beálltam több amatőr színtársulatba. Itt nagyon erős közösségek alakulnak ki. Tartoztam valahova. Aztán kikerültem a szinpadra és játszottam. Rájöttem, hogy nem olyan nehéz sok ember előtt teljesíteni, vagy beégni. Aztán, hogy ezt abbahagytam, rájöttem, hogy a való életben is játszani kell. Nagyon izgalmas és szép dolog. Eleinte eljátszottam kocsmázások alkalmával, hogy igen, én határozott vagyok, aki beszél és hozzászól mindenhez. Észrevettem, hogy ez beválik. Majd egy idő után már játszanom sem kellett, jött magától.


Nem vagyok szép. Régen visszahúzódó voltam, nem is sikerültek a csajozási próbálkozásaim. Most egyetemre járok, már nem kell játszanom se, simán vagyok központi figura is, határozott vagyok és kreatív.


Szóval ja, rajtam a színészkedés segített. Feloldotta minden gátlásomat.

Első alkalommal az egyik színész-csoportban szkanderoznunk kellett.. nekem a 190 centimmel, amihez 60 kiló járult... gondolj bele milyen gyenge voltam(és vagyok még most is). Eleinte gáznak tartottam, aztán rájöttem, hogy nem számít, hogy veszítek benne. Rájöttem, hogy k..rvára nem jelent semmit. És tényleg nem jelent. Ha határozottam kiállok, viccre veszem a dolgot, akkor senki sem fog azon röhögni, hogy veszítek, vagy nem.:)


(most megittam pár sört, remélem érthetően fogalmaztam, de tény, rajtam tényleg segített)

2015. febr. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

1: Én mondjuk 22 éves vagyok. A képen látható pali meg vagy 40. De szerintem rondább vagyok.

2: Keletinél már próbáltam. De főleg csak cigányok vannak. De nem azzal van a baj, hogy cigány, hanem a viselkedésükkel. Ez a kecó, lóvé, gadzsó, cigit...cigit valahogy nagyon nem jön be. Azért nálam is vannak határok. Egyébként szívesen összejönnék egy normális cigány csajjal.

Egyébként szerintem a szöveggel nem sokra mész, ha ronda vagy. Ha nagy szerencséd van, akkor "felvesznek" barátnak. De mivel ronda vagy, azért csak olyan barátnak akivel nem szívesen mutatkozna nyilvánosan. Szerintem a csajok nagy része gyereket akar, és persze nem rondát.

4:Egyébként akinek akár egy komoly kapcsolata is volt az életben, az már ronda nem lehet.

2015. febr. 15. 01:23
 7/26 anonim ***** válasza:

a képen a pali 28 éves volt fazon váltás előtt és a világ egyik legnagyobb nőoltó művésze.

vagy 1000 nőt dugott meg.

[link]

2015. febr. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
190+ centivel és 63-5 kilóval szerinted mennyire vagyok férfias és szép? :) A fogaim is görbék. Meg olyan vámpírosak. Meg nem is túl fehérek. Na, mindegy. Erre mindenki magától kell rájöjjön. Hidd el, értelmes, normális nőnek a külső csak minimumban számít.:)
2015. febr. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
31%

Ezzel a hozzáállással rontod el. -.-

Az egésznek az a lényege, hogy normális lányt fogj ki, és bízz magadban.

Úgy leszopatnám azokat a genyókat akik azt papoljak, hogy a jó beszéd, meg a megnyerő humor az alap feltétel. -.-

Én még beszélni se tudok...és nem vagyok humoros...de mégis összejött....kussoljál be köcsög gyerek és bízz magadban....és találj normális lányt, ne valami ri**ot.


Ennyi. -.-

2015. febr. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Engem nem szopathatnál le Ricsike... én akkor is a jó beszéddel és humorral "győztem meg" a nőimet arról, hogy vagyok valaki..:)
2015. febr. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!