Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehet az, hogy valaki...

Miért lehet az, hogy valaki alig lép kapcsolatba másokkal egy közösségen belül?

Figyelt kérdés

Egyetemen van olyan évfolyamtársunk, aki 1 êv után is alig kommunikál másokkal, csak ha valamit közösen kell csinálni.


Egyébként teljesen magába van fordulva, mindig unottnak látszik.


Szerintetek az ilyen emberekkel mi lehet? Van pár ilyen ember, az említett stemélyen kívül is, de ők ritkábban járnak be.


Az ilyen emberek, hogy bírnak ki 3 évet, diplomáig?


2018. ápr. 22. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne nehéz kibírni 3 évet, ha neki az a jó, hogy magánakvaló? Nekem sem volt sok kapcsolatom az évfolyamtársaimmal (azért a semminél több, viszont soha nem kellett közösen csinálni semmit, ez a rész ugrott) s én is kibírtam az 5 évet, pedig kifejezetten szerettem volna barátokat, haverokat, de úgy látszik, az nehéz. Akivel néha tudtam egyet beszélgetni, sokszor az sem az én szakomon volt.

De aki nem ilyen típus, hanem tényleg magánakvaló, az logikus, hogy nem is próbálkozik. Mi ezzel a baj?

2018. ápr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 Ránézve nem úgy tűnik mint akinek így jó, kb. soha nem láttam neventi, mosolyogni sem, max ha valamelyik előadó tesz valamilyen "humoros" megjegyzést.
2018. ápr. 22. 15:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerinted megnyugtatóbb lenne, ha vigyorogva nézne maga elé?
2018. ápr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 Nyílván nen így gondoltam. Ugyanakkor szerintem ijesztőek a hasonló emberek.
2018. ápr. 22. 15:19
 5/10 anonim ***** válasza:

Ismered az introveltált személyiség típust?

[link]

2018. ápr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem próbáltok vele ti kommunikálni? Nem mindenkinek megy jól a kapcsolatteremtés. Lehet szorong és úgy érzi, nem kedvelnétek, ezért sem kommunikál.
2018. ápr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mint már előttem írták, sok oka lehet.

Én se nyílok meg pl. közösségen belül. Csendes vagyok és visszahúzódó, nehezen ismerkedem. De ezt nem jelenti azt, hogy nem barátkoznék szívesen. Lehet, hogy ő is ilyen, vagy egyszerűen olyan dolgok, csalódások történtek az életében, hogy ilyenné vált és nincs kedve az emberekhez. Millió oka lehet. Kérdezd meg tőle, ha ennyire érdekel. :)

2018. ápr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ijesztő, aki nem beszél? Wow.
2018. ápr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert az emberek, nem egyformak.Van akinek be nem all a szája, szeret középpontban lenni, más meg "el van magában".
2018. ápr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha te képviseled a közösség átlag színvonalát, akkor egyszerű: vannak elvárásai :D
2018. ápr. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!