Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a buta liba tinédzserlányok...

Ha a buta liba tinédzserlányoknak egy napra okosak lennének, megértenék azt, amit addig nem, akkor miután elmúlik a hatás, elkezdenének tanulni, megváltozni, ha arra gondolnak, mennyivel jobb volt okosan? 16/l

Figyelt kérdés

Van 3 hü*ye liba osztálytárs nőm, akik komolyan, nagyon ostobák és gyerekesek. Egész nap a vihognak, sipítanak, ordítoznak, és a fiúkról beszélnek. Rohadt idegesítő. Egyikük a fogékony szervezet helyett azt mondta, halálosan komolyan, nem félremonda, hogy folyékony szervezet. Másik kérdezte tőlem, amikor elkezdtem nevetni, mert egy viccet olvastam a könyvben, amit akkor olvastam, hogy min nevetek. Elmeséltem neki a viccet, és nem tudott egy könnyű szót, ami szerintem azért ciki, mert a szövegkörnyezet is szinte ordította, ennek ellenére nevetett, utána megkérdezte, mit jelent.


Ma gondolkoztam el azon, hogyha esetleg egy napra, vagy pár órára több eszük lenne, éreznék a különbséget, akkor elkezdenének e tanulni, olvasni, normálisan viselkedni, és normálisan beszélni, ha tudnák, mennyivel jobb érzés, mint az, amit csinálnak?



2018. ápr. 23. 18:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Az apám nagy bajkeverô volt, sokat buliztak, mindenbôl kettes volt, és azt mondta nagyon nehéz volt a végén behozni mindent, de végül cégalapító és vezetô lett.
2018. ápr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!